Ačkoliv se to nám Čechům může zdát nesmyslné, hokej ve světě není považovaný za globálně významný sport.

Hraje de facto jen pár zemí. A třeba v Americe je to až zhruba pátý nesledovanější sport. Proto je pro některé světáky Jarda Jágr neznámou osobou.

To se teď definitivně změnilo!

Svět totiž obletěla nestydatá fotka bývalé placené kněžky lásky ve Švýcarsku Kateřiny Provazníkové. Ta si údajně vlezla do Jágrovy postele jenom omylem, s cílem vyfotit s hokejovým bohem selfie. Její výmluvě věří málokdo, a to dokonce nejen v České republice.

Její drzosti se totiž vysmívá doslova celý svět! O fotce už dokonce informovaly i největší světové deníky, jako je New York Post, New York Daily News, britský The Mirror nebo celosvětový sportovní portál Yahoo! Sports. A dokonce se o fotce píše i ve Finsku.

Jágrově naivitě a Kateřinině drzosti se proto směje doslova celý svět. Část puritánské Ameriky dokonce začala Jágra srovnávat s Tigerem Woodsem. V tom se ale přepočítali, neboť JJ oficiálně nikoho nemá, takže ani nikoho nepodvádí.

Druhořadá modelka si ale zadělala na pořádnou ostudu. Její tupost se totiž šíří světem nadzvukovou rychlostí, a to dokonce i do zemí, kde nikdy v životě neviděli hokej a nevědí, kde je Česká republika.

Díky slečně Kateřině si ji totiž odteď na mapě už najdou!