Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Co si musela Štěpánka Fingerhutová z Ordinace provést s bradavkami? Takhle se natáčela erotická scéna!

To bylo žhavé.
Zdroj: TV Nova
I v seriálu Ordinace v růžové zahradě může být divočina. Tu v posledním díle předvedla Štěpánka Fingerhutová (20) v roli šílené sestřičky Šárky. Svedla totiž doktora Petra Hanáka a pokusila se rozvrátit jeho manželství.

Ordinace se opět dočkala sexuální scény. A tentokrát to bylo hodně pikantní. Štepánka Fingerhutová se totiž svlékla do půlky těla. Na place sice vypadá jako největší profík, ale uvnitř se třásla jako osika!

„Takhle odvážnou milostnou scénu jsem ještě netočila a musím říct, že jsem se opravdu příšerně styděla," přiznala mladičká herečka, která musela předstoupit před kolegu Radima Fialu.

„Naštěstí režisér Braňo Holiček byl skvělý a moc mi pomohl, celou situaci s námi promyslel do posledního detailu a tím, že na to má i herecký pohled, se nám to snažil ulehčit, ale současně tu scénu neošidit, aby se bylo na co dívat. Myslím, že se mu to podařilo skvěle,“ dodává herečka. Prý jí nejvíc pomohlo to, že se na place všichni chovali jako profesionálové.

„V jednu chvíli jsem stála před Radimem Fialou pouze v kalhotkách a se zalepenými bradavkami,“ popisuje detaily žhavé scény.

„Radim mi moc pomohl, takže když jsme pak točili scénu po sexu a cpali jsme se oba na úzký gauč na lékařáku, docela jsme se přitom nakonec i pobavili. Za to Radimovi děkuju,“ dodává a zároveň prozrazuje něco o své roli sestřičky.

„Mrzí mě, co se o sobě dočítám na internetu. Šárka je šílená, uznávám, ale já taková nejsem, fakt ne. Utěšuju se tím, že je to asi dobře zahrané, když si mě s ní lidé tak spojují,“ uzavírá.

Související články

Další články