Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co se ve StarDance potvrdilo? Že Jitka Schneiderová patří mezi největší kočky mezi herečkami

Zdroj: profimedia.com
+ Další 2 fotografie
Jitka Schneiderová nakonec taneční soutěž nevyhrála. Ale lze konstatovat, že StarDance do jisté míry ovládla. Sobotní večery každopádně potvrdily, že sympatická herečka patří mezi ty nejhezčí ženy, které v Česku máme.

Herečka Jitka Schneiderová patřila bezesporu mezi nejtalentovanější hvězdy letošní řady StarDance. A také mezi ty nejobletovanější.

Jitka už během prvních kol stihla okouzlit nejen televizní publikum, ale i přísnou porotu. Díky tvrdému tréninku, dokonalému líčení a sexy šatům se z krásné ženy stala opravdová sexbomba.

Jitka měla vždy štíhlou postavu a na svůj věk vypadá opravdu velmi dobře. A hlavně je přirozená. Nicméně po pár měsících ve StarDance, kdy musela tvrdě trénovat, sama přiznala, že má postavičku, kterou snad nikdy neměla.

Ohnivé krásce soutěž prospěla nejen po fyzické stránce. Ledová žena, kterou dobře zná jen okolí, se na parketu změnila ve veselou a neskutečně divokou ženu.

Musel to být také velký časový zápřah. Jitka opravdu tvrdě dřela nejen na tanečním parketě. K tomu totiž musela plnit povinnosti v divadle a v seriálu.

Související články

Další články