Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Co se to stalo s nejslavnějším komikem světa? Jim Carrey se stáhl do ústraní a fanoušci ho nemohou poznat!

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Slavný komik šokoval svět, když na Velikonoce na svém Twitteru po dlouhé době uveřejnil svou fotku. Pokud vám při pohledu na ni spadla čelist, nejste jediní. Fanoušci Jima Careyho ani nemohli poznat a v komentářích ho prosí, aby se oholil. Vypadá totiž jako dost zanedbaný poustevník, a to je ještě slušná formulace.

Geniální komik Jim Carrey se po sebevraždě bývalé přítelkyně Cathriony White v září 2015 stáhl do ústraní. Není se ani čemu divit, rodina jeho ex se ho totiž pokoušela žalovat za přičinění na její smrti.

Nejprve s hercem její rodina cítila, ale později se matka mrtvé Cathriony White asi rozhodla, že by mohla vysoudit pár peněz, a obvinila Jima, že své bývalé poskytl tišící léky, kterými se v roce 2015 předávkovala Nic takového samozřejmě nebylo dokázáno, a tak byl zhruba před měsícem zproštěn jakékoliv obžaloby.

Se svou bývalou byl Carrey zhruba tři roky a byl to pěkně divoký vztah, a to především kvůli jejím psychickým potížím. Když si White vzala život, byli s Jimem od sebe a herec se k ní neplánoval vrátit. Naposledy byli v kontaktu krátce před její smrtí, když Jimovi tvrdila, že na svém těle našla bulky, které si jde nechat zkontrolovat Podle zpráv, které Carrey musel v rámci vyšetřování uveřejnit policii, se White bála o svůj život. Jim jí popřál hodně štěstí, ale ona na něj stále naléhala.

Herec s ní přestal být v kontaktu kvůli jejím nátlakům a lžím, které kolem sebe šířila. V minulosti měla prý stejné potíže s bývalým manželem Když jí Carrey na její divadýlko neskočil, dramaticky ukončila svůj život smrtelnou kombinací různých druhů antidepresiv a tišících léků.

Související články

Další články