Geniální komik Jim Carrey se po sebevraždě bývalé přítelkyně Cathriony White v září 2015 stáhl do ústraní. Není se ani čemu divit, rodina jeho ex se ho totiž pokoušela žalovat za přičinění na její smrti.

Nejprve s hercem její rodina cítila, ale později se matka mrtvé Cathriony White asi rozhodla, že by mohla vysoudit pár peněz, a obvinila Jima, že své bývalé poskytl tišící léky, kterými se v roce 2015 předávkovala. Nic takového samozřejmě nebylo dokázáno, a tak byl zhruba před měsícem zproštěn jakékoliv obžaloby.

Se svou bývalou byl Carrey zhruba tři roky a byl to pěkně divoký vztah, a to především kvůli jejím psychickým potížím. Když si White vzala život, byli s Jimem od sebe a herec se k ní neplánoval vrátit. Naposledy byli v kontaktu krátce před její smrtí, když Jimovi tvrdila, že na svém těle našla bulky, které si jde nechat zkontrolovat. Podle zpráv, které Carrey musel v rámci vyšetřování uveřejnit policii, se White bála o svůj život. Jim jí popřál hodně štěstí, ale ona na něj stále naléhala.

Herec s ní přestal být v kontaktu kvůli jejím nátlakům a lžím, které kolem sebe šířila. V minulosti měla prý stejné potíže s bývalým manželem. Když jí Carrey na její divadýlko neskočil, dramaticky ukončila svůj život smrtelnou kombinací různých druhů antidepresiv a tišících léků.