Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co se to s těmi učitelkami děje? Další z nich je obviněna ze sexuálního zneužití studenta

Christine toužila po sexu se šestnáctiletým mladíkem. Do té doby byla
vzornou a uznávanou učitelkou.
Zdroj: Oficiální zdroj
Svět je hříšný i v roce 2016. Den co den vycházejí na povrch další skandály učitelek. Všechny mají jedno společné. Uspokojují se se svými nezletilými žáky!

Sexuchtivá úča z města Naperville ve státě Illinois na to šla chytře. Svůj objekt sexuální touhy pozvala na Nový rok na pizzu do svého domu společně s jeho matkou. S čím však nepočítala, bylo, že je právě mladíkova matka nachytá.

Okolo deváté hodiny večer už to nadržená učitelka Christine Taylor nevydržela a chlapcově matce řekla, že jdou společně vyvenčit psa. Místo toho se ale s hochem zamkla v pokoji o patro výš a začala ho sexuálně obtěžovat.

Mladíkovi se samozřejmě chování jeho učitelky nelíbilo, a tak začal nahlas vzdorovat. V tom do pokoje vtrhla otřesená matka a na Christine okamžitě zavolala policii.

Zarážející na celém případu je, že obviněná učitelka byla na škole po několik let a nikdy k ničemu takovému nedošlo. Ředitel tamní střední školy ji popisuje jako důvěryhodnou a uznávanou autoritu.

Chlípná učitelka skončila ve vazbě s obviněním ze sexuálního zneužití a kaucí ve výši 750 tisíc korun. Na Jeffersonovu střední školu se už nikdy nepodívá.

Související články

Další články