Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co se to s ním stalo? Kříž z Básníků v novém filmu vypadá, jako by dopadl na úplné DNO!

Zdroj: Petarda Production
+ Další 4 fotografie
I když od natáčení Básníků uběhlo mnoho dekád, všichni stále vzpomínáme na Pavla Kříže jako na nesmělého medika Štěpána Šafránka. Ve filmu Lída Baarová se sice ukázal jako Hitler, ale to, co mu maskéři provedli ve filmu Muzzikanti, je mnohem horší.

Pavel Kříž měl totiž vypadat jako drsný rocker. Jenomže vypadá jako napodobenina. Vlasy má jako Jaromír Jágr zamlada, na krku i na prstech šílenou bižuterii a kostymérky se ho pokusily nasoukat do úzkých motorkářských kalhot. Proč mu to provedly?! Copak v českých filmech nejde nic ukazovat s citem a vkusem?

Naštěstí ve filmu Muzzikanti nebude jenom Kříž prohánějící se na motorce se šátkem na hlavě. Filmovým parťákem mu po letech bude krásná Eva Vejmělková alias Píšťalka z Básníků. O ní si více můžete přečíst ZDE.

A o čem film bude? Jak název napovídá, snímek bude plný písniček od folku až po rock. A dokonce tu má štěk i Leoš Mareš!

Na šílené fotky Pavla Kříže se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články