Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co se to s ní proboha stalo? Ewa Farna ukázala účes à la helma a dost nakynuté nožky

Ewa své fanoušky dost šokovala.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další 2 fotografie
Když vystoupila na Sázavafestu, tak návštěvníci festivalu nestačili zírat. Nejenže se zas nebála odhalit nožky, které mají k dokonalosti dost daleko, ještě k tomu představila nový účes à la Kleopatra. Jenže spíš vypadala, jako by ji máma ostříhala podle hrnce.

To, že má Ewa Farna s kily navíc dost velké problémy, není žádná novinka. Kdyby se mělo psát o tom, kdy vypadala hubeně a kdy zas ztloustla, tak by se o tom popsaly stohy papíru. Ale její záliba v minišatech je až zarážející. Přestože ví, že stehna a lýtka nejsou jak od modelky, tak si vyšlapuje jak po módním molu.

Dobře, budeme to tak brát, že chce ukázat, že i holka při těle se nemusí stydět za své tělo a ukázat ho v plné kráse. Ale příště by to radši chtělo delší šaty. Prodlouží to zpěvačce opticky postavu a ještě jí to nebude přidávat kila navíc.

Ale co bylo nejvíc zarážející, tak byl nový účes. Možná chtěla nějakou změnu, tak si nechala udělat ofinu a zkrátit podstatně vlasy, ale jako Kleopatra fakt nevypadá. Bohužel Ewě účes jako podle hrnce moc nesedl a její naducané tvářičky vypadají ještě víc nafoukle. Snad to byl jen letní úlet a dá se znovu do kupy.

Související články

Další články