Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co se to s ní děje? Selena Gomez se stáhla do ústraní: Budu pít a dělat si, co uznám za vhodné!

Zdroj: twitter
+ Dalších 81 fotografií
Selena Gomez (26) se zřejmě rozhodla, že má všeho kolem sebe plné zuby a nehodlá svůj čas a energii plýtvat na nesmysly. Po nekonečném scházení a rozcházení s Justinem Bieberem, který si obratem nabrnkl zpět svoji také kdysi ex a rovnou se s ní zasnoubil, jí ke štěstí nepřidává ani neutuchající zájem médií o její osobu a nevyléčitelná nemoc. Selena se tak rozhodla žít, jak sama uzná za vhodné a nebude brát ohled na nic a nikoho!

Zpěvačka Selena Gomez (26) se rozhodla udělat za svojí minulostí tlustou čáru! Začala jednat okamžitě poté, co zjistila, že její životní láska Justin Bieber (24) se zasnoubila s modelkou Hailey Baldwin, kterou samotná Selena nemůže ani vystát!

I když se na svém Instagramu Selena občas ukáže, jde spíše o reklamní kampaně a fotografie se světem sdílí pouze v rámci práce. Ačkoliv je její instagramový účet nejsledovanějším na světě (142 milionů sledujících), zpěvačce je to úplně jedno a její soukromí tam neuvidíte!

„Nejsem na internetu. Nebyla jsem na něm celé měsíce a nemám ani heslo ke svému Instagramu. Ve svém chytrém telefonu nemám žádné aplikace až na jednu výjimku. Mám tam pouze jednu hru, která trénuje váš mozek,“ prozradila v rozhovoru pro Elle.

„Důvodem, proč se nepohybuji na sociálních sítích, je, že mě to jednoduše nezajímá. Není to totiž skutečné. Vím, že můj hlas je velmi důležitý, a tak s ním nezacházím lehkovážně. Jsem vybíravá a pokud jde o můj osobní život, vidí mě někdo se sklenici vína? JE MI TO JEDNO!“

„Nesnažím se schovávat, je to přece můj život a já budu žít tak, jak sama uznám za vhodné. Pokud mám možnost být s opravdovými přáteli, ten čas moc ráda využiji,“ doplnila Selena v otevřené zpovědi.

Všechny změny ve zpěvaččině životě nastaly po opětovném rozchodu s Justinem a Seleniným prvním krokem bylo odstěhování z Los Angeles. „Myslím, že v mém životě je už spousta věcí uzavřená a zmírněná. Chci se vrátit k jednoduchosti. To je totiž mé opravdové já. Neříkám, že se momentálně cítím nejlépe, ale říkám, že jsem zrovna tam, kde jsem a jsem takhle šťastná. I když to vyžaduje hodně sebeovládání,“ zakončila Selena Gomez.

Související články

Další články