Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Co se to proboha děje na Primě? Máme zákulisní info o konci Pohlreicha, Klímy i Krause!

Josef Klíma, Zdeněk Pohlreich, Tomáš Kraus
Zdroj: archiv TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
Rozhodla se televize Prima zbavit svých ověřených značek ze záchvatu čiré šílenosti? V jeden den přišly informace o tom, že končí pořady Ano, šéfe!, Očima Josefa Klímy i moderátor Kraus v Divoškách. Redakce eXtra.cz hovořila hned s několika insidery a máme podrobné info!

Na sociálních sítích a obecně „těch internetech“ se hned začalo spekulovat o tom, že na Primu asi musel nastoupit někdo, kdo si patrně dává něco nepěkného do žíly, když se zbavuje nejrespektova­nějšího Pohlreichova pořadu nebo váženého investigavce Klímy a oblíbeného chraplavého Tomáše Krause.

Jenže to vypadá, že všechny tři personální změny se sešly v jeden čas skutečně jen náhodou a že za tím žádné tajemné síly nejsou. „Chápu, že to působí tak, že do vedení nastoupil někdo nový, kdo chce předvést, jak nové koště dobře mete. Jenže fakt je ten, že Zdeněk Pohlreich (61) už Ano, šéfe! dávno nechtěl dělat. Začal s tím před deseti lety a v poslední době to už o vaření moc nebylo. České strávníky i restaurace naučil všechno, co šlo, už dávno. Televize by klidně pořad asi dál vysílala, stále si držel rozumnou sledovanost. Ale každý tu chápe Zdeňkovu prosbu, aby se dělaly spíš pořady, které mu budou přinášet víc radosti. Tak zkusíme nové formáty. Ten původní už pro něj byla otravná rutina,“ prozradil nám vysoce postavený a dobře informovaný člověk z televize sídlící na pražské Palmovce.

Josef Klíma zase odchází opravdu na vlastní žádost. Jde na Seznam. Ten si může dovolit platit drahou investigativitu, vůbec jim nejde o čísla a ekonomiku. Vždyť kvůli nákladům kdysi Johnův a Klímův pořad Na vlastní oči zrušila i Nova. I my ho drželi jen z prestiže. Když se ale rozhodl odejít, vůbec jsme se nezlobili. On sám je skvělý člověk, jeho pořad je ale velmi nákladný,“ pokračuje.

A konec majitele chrapláku v Divoškách? „Věřte nebo ne, ale Tomáš Kraus fakt chtěl uvolnit ruce. Věnuje se dýdžejingu a Divošky mu svazovaly ruce, V TopStaru, který není tak časově náročný, zůstává dál,“ tvrdí další zdroj ze zpravodajství Primy.

„K žádnému personálnímu zemětřesení u nás opravdu nedošlo. Je to naopak. O všem tu rozhodují léta ti samí lidé. Všechny tyhle odchody jsou skutečně velká náhoda a shoda okolností,“ přidal další informátor z televize.

Věříte jim to, nebo podle vás jen mlží a Prima se rozhodla důkladně vymést spoustu svých tváří?

Související články

Další články