Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Co se to jen s Leošem Marešem děje? Nová láska ho mění od základů

Láska Leošovi svědčí, opravdu šel do sebe.
+ Další fotografie
Moderátor Leoš Mareš byl večírkovým pařmenem, který na životosprávu příliš nedbal. Jenže nová láska s ním dělá obrovské divy. Co se Monice povedlo na Leošovi změnit?

Večírky, ponocování, litry alkoholu. Takový byl život našeho nejlépe placeného moderátora Leoše Mareše (39). Jenže nyní se zdá, že s novým vztahem mění svůj život od základů.

S pohlednou módní redaktorkou Monikou Koblížkovou sice randí jen dva měsíce, ale změny jsou markantní.

Zatímco s bývalou přítelkyní Petrou Faltýnovou (37) obráželi jeden mejdan za druhým, řádili a profesionální pařmeni vedle nich vypadali jako decentní amatéři, s Monikou je to pravý opak.

Dokonce kvůli ní Leoš Mareš začal běhat a je na to pyšný. Chce se své lásce líbit, tak ví, že na sobě musí zamakat. A to teď do puntíku plní.

Ani na dovolené si nedá pokoj a sportuje. V New Yorku, kam Moniku vzal, chodil do Central Parku a minimálně 6 kiláků uběhl.

Jestli to tak půjde dál, tak se Leoš stane závislým na endorfinu a sportu. A Monice se povede nemožné, co se ještě žádné nepodařilo. Konečně se usadí a přestane kromě pracovních akcí vymetat večírky.

Mohlo by vás zajímat

Další články