Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co se to děje? Veronika Kopřivová balí na Floridě saky paky a rychle se vrací do Čech: Bez Jágra!

Jarda to bude muset zvládnout sám.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Veronika Kopřivová (25) tento měsíc chystá významné oznámení a vypadá to, že jde o miminko. Vše tomu nasvědčuje - pro Jágra je tohle nejspíš poslední sezona v NHL, kupuje obří dům v Praze a navíc všude říká, že jeho Verunka je ta pravá. A najednou bum, jeho milá sama odlétá z Floridy do Čech. Co se děje?

„Před pár týdny jsem dostala hezkou pracovní nabídku, kterou jsem přijala a kvůli které letím za pár dní do Prahy. Původně jsem se měla vracet až po hokejové sezóně, ale upřímně se těším, až nasaji trochu té naší vánoční atmosféry,“ píše zaneprázdněná Veronika na svém Instagramu. Všude připomíná, že má rozjetý svůj „byznys“, kvůli kterému si dokonce pořídila speciální plánovací diářek a kabelku, kterou označuje za přenosnou kancelář.

„Půjdu se podívat na Staromák, udělám si fotku u stromečku, nakoupím si formičky na cukroví, zkontroluji si věci ohledně mého businessu, vyřídím si mé osobní věci, sejdu se se svými blízkými, půjdu si zacvičit k té nejlepší cvičitelce alias ničitelce, zamrazím bacílky, sejdu se se svými blízkými,“ plánuje Veronika a doufá, že svoje povinnosti stihne.

Uf, ty přítelkyně hokejistů to ale mají těžké! Tak uvidíme, jaké velké oznámení bude pro fanoušky tento měsíc mít.

Související články

Další články