Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Co se stane s vaší klínem, když to dlouho nemá? Zaručeně dostane depresi

Jak jste na tom vy?
+ Dalších 5 fotografií
To, že má sex blahodárný vliv nejen na vaší psychiku, ale i tělo, je naprosto jasné. Pokud však máte období půstu, kdy si vaší vagíny nevšímáte, může to mít neblahé následky. Co se stane vaší mušličce, když na ni budete zapomínat?

Ať už je to kvůli tomu, že jste se rozhodla pro celibát, nebo jen nemáte partnera na sexuální radovánky, jedno je jasné, Vaše vagina nebude šťastná. Dřív či později vám to dá silně najevo. Tohle suché období má totiž nejen vliv na vaší psychiku a imunitní systém, nejvíc se však tato dieta podepíše přímo uvnitř.

Po sexuální pauze to jde ztuha. Je jasné, že vás totiž sex po odmlce bude bolet. A to hodně! Dá se to přirovnat k namoženým svalům z fitka. Přeci víte, že když týden ležíte rozpláclé na gauči jako hroch, takže první trénink bude namáhavý a budou vás následně bolest všechny svaly. S pochvou je to úplně stejné.

Také se může stát, že po sexuálním půstu vaše dírka zapomene, co to rozkoš vůbec je a nebude mít chuť cokoliv dělat a spolupracovat. S dlouhou abstinencí se může potlačit vaše libido a to není pro celkový organismus vůbec dobré. Pokud nemáte zrovna partnera při ruce, udělejte si to sama. Vaše lastura vám bude vděčná!

Když si dopřejete delší sexuální půst, je dost možné, že bude chvilku trvat, než se dostanete zpět do rytmu. Váš mozek si totiž zvykne, že sex nemá a po dlouhé pauze nebude vysílat ty správné signály vaší mušličce, aby se uvolnila. Mohl by také nastat vaginismus, tedy stáhnutí poševních svalů.

Věnujte se proto svým ženským partiím nejvíce, jak to půjde. Ona se vám za to náležitě odvděčí a uvidíte, jak pod její nadvládou rozkvetete a zbavíte se nahromaděného stresu.

Mohlo by vás zajímat

Další články