Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Co se stane, když začnete abstinovat? Podívejte se na fotografie ženy, která pila litr vína týdně a pak s tím přestala!

Po čtyřech týdnech je její pleť jako vyměněná.

Laura Hogarth (40) byla zvyklá na litr vína týdně, což se sice zdá jako celkem hodně, ale když se to rozpočítá na deci a půl každý den, najednou si řeknete, že to je vlastně taková standardní spotřeba alkoholu.

Jednou totiž vypijeme třeba ty dvojky tři a pak si dáme chvíli oraz a nepřemýšlíme nad tím, jak vlastně alkohol působí na naši pleť, protože zas AŽ TAK moc nepijeme. Čtyřicetiletá Laura, matka dvou dětí, se ale rozhodla toto upíjení vínka po troškách vysadit úplně a po měsíci to udělalo zázraky s její pletí.

Ačkoliv Laura nikdy nebyla to, co bychom nazvali alkoholičkou, trpěla na červené žilky, mastnou pleť v T-zóně a mdlé, unavené oči. Jakmile ale začala její abstinence, okamžitě šlo všechno k lepšímu. Dokonce i váha.

Po čtyřech týdnech jsou na její pleti vidět obrovské změny. Rozšířené žilky se zatáhly, mastná T-zóna se přestala tak lesknout, tváře naopak nemá suché a oči dostaly nový jas, víčka již nepůsobí tak unaveně.

Laura je teď sama se sebou natolik spokojená, že se rozhodla se alkoholu vzdát úplně, i při večeři třeba k dobrému masu, vypadá daleko mladší a ráda by už tak i zůstala.

Související články

Další články