Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Co se stalo?! Výlet do Tábora se stal Kazmovi osudným. Zlomená ruka a teď márnice

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
neštěstí
Známý moderátor a vtipálek Kazma (34) se ocitl po nehodě na jednokolce v nemocnici, kde podstoupil zatím nespecifikovanou operaci. Pár dnů před tím se objevil dokonce v márnici. Co tam proboha dělal? Jeho fanoušky ani širokou veřejnost tím asi nepřekvapil, vždyť Kazma se v šílených situacích vyžívá. Jen si vzpomeňme na boudu, kterou ušil na Leoše Mareše, nebo nasazení "ajťáka" Karla do pořadu Prostřeno!

Jak už jsme vás informovali, Kazma měl o víkendu nehodu na elektrické jednokolce, když jel s kamarádem do Tábora Při nehodě si měl zlomit pravou ruku. V pondělí zveřejnil fotografii z nemocnice, kde má kromě zlomené ruky zavázané i obě nohy, o kterých ale po nehodě nic nepsal.... Proto se lidé ptají, zda nejde zase o nějaký nejapný žertík.

Kazma (34) má rád bizarní situace, u kterých nejednou prokázal, že jimi dokáže strhnout celé Česko. K jeho poslednímu počinu patří návštěva márnice. Jak ale uvedl na svém Instagramu, šlo o únikovou hru.

Takové adrenalinové zpestření je u lidí stále více oblíbené. Jedná se o fyzické dobrodružné hry, kdy se lidé uzavření v místnosti s ostatními účastníky hry musí dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase.

To je něco pro Kamila! Ten se zúčastnil únikové hry, kde však hrál jen on sám. Na Instagram umístil fotografii přímo z "lednice", kde je přikurtován a má 30 minut na to dostat se ven.

"Instagram mi smazal můj poslední post z márnice, protože na jedné z fotek byla nahatá mrtvola ženy. To je důkaz, že @endorfin.cz mají tu únikovku fakt dotaženou, sám jsem si musel několikrát ověřovat, že ta paní není opravdová, než jsem tam za ní vlezl," napsal pod svůj příspěvek z prostoru, kde by člověk trpící klaustrofobií asi do minuty zemřel.

Kazma se holt nebojí žádné výzvy. To na něm jistě obdivuje i jeho partnerka, modelka Andrea Kalousová Ta dobrodružství s Kamilem zažila na vlastní kůži, když se při cestách po Vietnamu vyboural na motorce. Kazma se netají tím, že má rád rychlou jízdu, která mnohdy překročí 200 km/h

Uvidíme, zda nehoda na jednokolce byla opravdová, nebo nafingovaná, což by bylo Kazmovi podobné...

Související články

Další články