Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co se stalo s talentovaným Ronem? Je z něj obtloustlý a neupravený třicátník s podivnou přítelkyní

Rupert Grint a jeho současná podoba.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
Filmový herec Rupert Grint (30) vyrazil do ulic New Yorku po boku své přítelkyně Georgie Groome (26). Od prvního filmu Harry Potter uběhlo už dlouhých 17 let. Je jasné, že všichni hlavní aktéři se změnili. Rupert ale na rozdíl od ostatních k horšímu. Dnes je z něj třicetiletý obtloustlý pán s velmi zvláštní přítelkyní.

Rupert Grint, známý jako Ron z kultovního filmu Harry Potter, se po delší době ukázal na veřejnosti. Herec, který se po natočení všech filmů stáhl do soukromí a byl spíše samotářský, si vyšel do ulic New Yorku se svojí přítelkyní Georgie Groome.

Ještě před patnácti lety scénáristé a filmaři tvrdili, že ze zrzavého kluka vyroste velká hvězda, která půjde z filmu do filmu. O Rupertovi se tvrdilo, že má z trojice herců největší talent. Jenomže po dokončení posledního filmu začali kolegové Emma Watson (28) a Daniel Radcliffe pořádně makat, aby se v silné konkurenci nějak uchytili.

Rupert se naopak stáhl do soukromí a stal se z něj samotář. Zájem o něj upadal, občas si zahrál v nějakém béčkovém snímku, ale po předpovězené hvězdné slávě ani slechu. V současné době má sice přítelkyni, ale sám vypadá, že je mnohem starší.

Ve třiceti letech je z něj postarší tlouštík zanedbaného vzhledu. Rupert už dávno není ten zrzavý švihák, který okouzloval fanynky. O jeho přítelkyni navíc také nemůžeme říct, že by to byla typická kráska.

Související články

Další články