Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Co se stalo mezi Lelou a Karlosem: V zamotaném případu by se ztratil i Columbo

Lela Ceterová s budoucím manželem a krásnou Lili.
Zdroj: Se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 2 fotografie
Záhada

Když někdo dostane nakládačku od Karlose Vémoly (36), říká se, že schytal vémolici a neví, kde mu hlava stojí. Jako po vémolici si ale nyní musí připadat jak fanoušci zápasníka a jeho partnerky Lely Ceterové (32), tak i vyšetřovatelé. Přítelkyně, či expřítelkyně (to aktuálně nikdo netuší) MMA bojovníka na něj totiž podala trestní oznámení za napadení, což i potvrdila eXtra.cz. Karlos měl Lelu jednoduše řečeno zmlátit. Z následných vyjádření ale vlastně vůbec není jasné, k čemu došlo, a policisté si tak musí říkat, že by možná snad i radši rozplétali vraždu Františka Mrázka.

Pořádnou kovbojku rozpoutalo náhlé oznámení Karlose Vémoly na Instagramu, že se rozchází s Lelou Ceterovou. Ve videu, které následně smazal, svou partnerku obvinil z nevěry, řekl, že ji nikdy nezbil a že naopak vrazil pár facek jejímu údajnému milenci. Reakce Ceterové na sebe nenechala dlouho čekat a přes účet své kamarádky kauzu pořádně ostře okomentovala přímo pod videem.

"Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i s dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil...," reagovala Ceterová na Vémolu. Okamžitě se tak na internetu rozpoutala ohromná bouře, obzvlášť když influencerka pro eXtra.cz potvrdila, že podala na Vémolu trestní oznámení za napadení. V tu chvíli ale policisté, kteří Ceterovou doprovodili i do zápasníkova domu pro věci, netušili, jak složitý případ je čeká. 

Pár dnů po skandálu totiž nikdo, a snad už ani samotní aktéři, nemají sebemenší ponětí, k čemu vlastně došlo. Původní tvrzení, která pár ventiloval na sociálních sítích, totiž později ještě několikrát změnil. Nikdo tak dnes netuší, kdo byl milencem koho, kolik jich bylo či nebylo a hlavně zda někdo někoho vůbec napadl. Pokud si někdo myslel, že Vémola kauzu rozsekne během své show v nočním klubu Goldfingers, mýlil se.

Obvinění trvá

"Já to neřeším vůbec. Když jste nic neudělal, pak to ani nemusíte řešit. Mě by teď zajímalo, co s tím bude dělat Lela. Já jediný, co řeším, je, že se mi nelíbí postup toho vyšetřovatele, který mi zavolal, že Lela byla napadena a že ji bolí hlava. Tak jsem ho poprosil, ať ji vezme k doktorovi. On ji odmítl tam vzít. Přitom moje žena jde k doktorovi, i když má rýmu. Když ji bolí záda, jde k doktorovi, a vy tvrdíte, že ji někdo napadl, a nechcete ji vzít k doktorovi?" rozčiloval se Vémola v rozhovoru pro eXtra.cz.

"To asi svědčí o postupu toho vyšetřování. Ať to vyšetřujou dál, jak chtějí, já k tomu nemám co říct, já vím, že se to nestalo, ona to ví taky. Ostatně jinak by se mnou nebyla v takové pohodě, v jaké je," dodal Karlos s tím, že pokud by jí něco udělal, na Lele by to muselo být zaprvé vidět a za druhé by s ním asi neletěla do Dubaje. S policejním vyšetřováním to však bude ještě složité, protože obvinění nelze jen tak vzít zpět.

"Budete se muset zeptat Lely, jak to dál bude řešit, protože ta obvinění nejdou jen tak stáhnout, a když někdo někoho obviní, musí se to řešit. Bude se to tedy řešit a já k tomu nemám dál co říct," uvedl Vémola. Jedno je každopádně jasné. Pro vyšetřovatele musí jít o pořádné peklo, protože v tomhle by se nevyznal ani detektiv Columbo.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy