Muži přece zrají jako víno! Na rozdíl od žen jim každý rok přidává na mužnosti a přitažlivosti. Schválně se podívejte, jaká ucha byli zamlada třeba George Clooney nebo Brad Pitt. Ale s princem Williamem je to jinak. Ten už má svoji sexy éru dávno za sebou a holky letí po jeho mladším bráchovi Harrym.

Řekněme si to na rovinu, princ William prostě zfotrovatěl. Kouty, pleš, nudný výraz. Už chybí jenom pivní mozol. Jasně, musel za život ustát spoustu věcí – tragickou smrt vlastní mámy, věčný zájem médií i službu v armádě. Jenomže nic z toho ho neovlivnilo tak jako svatba a narození prince George a princezny Charlotte.

Už na své svatbě se tvářil strašně vážně a vypadal dospěle. Zatímco vévodkyně Kate má stále úsměv roztomilé holčičky a vypadá skvěle, William už tohle kouzlo ztratil. Rodinný život bere opravdu zodpovědně a chce být tím nejlepším tátou. Není divu, ten jeho zrovna dobrou práci neudělal. Princ Charles se tahal s milenkou Camillou Dianě pod nosem a způsobil královský skandál, když si národem nesnášenou ženu vzal později za manželku.

Podle toho, jak zamilovaně se William dívá na Kate a na svoje děti, už podobný královský skandál nehrozí.