Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Co se s tvrdým rockerem stalo? Pepa Vojtek zněžněl a maká na miminku

Z Pepy se stal rváč za spravedlnost a vyměnil rockerské hadry za
rytířské.
Zdroj: archiv Divadlo Broadway
Se skupinou Kabát běhá po pódiu jak zamlada v kožených kalhotách, kabátu, prostě drsný rocker, jak má být. Jenže Pepa Vojtek má i odvrácenou tvář. Dokáže být i romantický a chrabrý, převlečen do mušketýrského. Znamená to, že je to Jekyll a Hyde a brzy bude zavřen do Bohnic? Nebo co za jeho proměnami stojí?

Kdo by neznal bouřlivého dlouhovlasého rockera Josefa Vojtka (50). Jenže jak jde o rodinu či roli v muzikálu, tak na něm vidíte, jak se jeho výraz mění, najednou je úplně k nepoznání, takový něžnější.

Nedá dopustit na své děti, manželku Jovanku, ale ani na muzikál Tři mušketýři, který se teď od října do prosince vrací do divadla Broadway. I v soukromém životě se Pepa rve za spravedlnost a nesnáší, když se někomu dějí křivdy, proto je na pódiu tak přesvědčivý.

Sice nerad o svém soukromí mluví, ale je veřejným tajemstvím, že by si přál další dítě, v pořadí páté miminko, na kterém usilovně s bývalou tanečnicí pracují. Sice teď kvůli zkoušení nebude mít na postelové hrátky tolik času, ale s Pepovou pílí se nebojíme, že bychom se nedočkali dalšího z rodu Vojtků.

Související články

Další články