Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co se nosí v Praze: 4 celebrity, které se převlékly za "černé vdovy", 2 v kombinaci black & white a jedna bílá hrůznost na konec!

Co se nosí v Praze: 4 celebrity, které se převlékly za "černé vdovy", 2 v kombinaci black & white a jedna bílá hrůznost na konec!
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

I když v českém šoubyznysu napíší pořadatelé na pozvánku dress code, většinou se vždycky najde několik jedinců, kteří jej nedodrží, protože buď neví, co to znamená, nebo jde o takové ignoranty, že i kdyby to měli napsané Rosenbergovým CAPS LOCKEM, přijdou tak, jak se jim zlíbí.

Na druhou stranu, pokud dress code není pevně stanoven, může se vám stát to, že většina slavných osobností dorazí v klasické černé, protože tím mají přemýšlení nad outfitem z krku. Většina z vás možná namítne, že je černá barva smutku, že už nudí, že je jaro a měly by se vytáhnout "barvičky", ale podívejte se dobře na celebrity, které tuto módní stálici zvolily. Rozhodně neudělaly krok do neznáma. Jako bonus přidáváme dvě dámy, které přidaly k černé krapet bílé a jednu bílou halucinaci večera.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články