Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co se nosí v Praze: 4 celebrity, které se převlékly za „černé vdovy“, 2 v kombinaci black & white a jedna bílá hrůznost na konec!

Černá? Pro někoho nuda, pro někoho stálice v šatníku.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

I když v českém šoubyznysu napíší pořadatelé na pozvánku dress code, většinou se vždycky najde několik jedinců, kteří jej nedodrží, protože buď neví, co to znamená, nebo jde o takové ignoranty, že i kdyby to měli napsané Rosenbergovým CAPS LOCKEM, přijdou tak, jak se jim zlíbí.

Na druhou stranu, pokud dress code není pevně stanoven, může se vám stát to, že většina slavných osobností dorazí v klasické černé, protože tím mají přemýšlení nad outfitem z krku. Většina z vás možná namítne, že je černá barva smutku, že už nudí, že je jaro a měly by se vytáhnout „barvičky“, ale podívejte se dobře na celebrity, které tuto módní stálici zvolily. Rozhodně neudělaly krok do neznáma. Jako bonus přidáváme dvě dámy, které přidaly k černé krapet bílé a jednu bílou halucinaci večera.

Související články

Další články