Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Co se mu to stalo? Z bývalého fešáka Maxy (58) je PODIVNÝ PLASTIKOVÝ KEN

Zdroj: reprofoto Kameňák 2, Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
PROMĚNA
Martin Maxa (58) je boreček, který svým vymakaným tělem dostával v minulém desetiletí spoustu ženských holek a žen. Zpěvák, jehož hodně proslavil druhý díl Kameňáku, musel dostat tolik pozvání na rande, až mu to závidíme! V poslední době má ale úplně jiný obličej a někteří mudrlanti spekulují, jestli místo něj na akce nevyráží chodící plastika. Mrkněte do fotogalerie na to, jak šel s Martinem čas a jak se postupně proměňoval!

Martin Maxa je sympaťák, který jestli má nějaké škraloupy, podařilo se mu je utajit. Sice se o něm léta spekulovalo jako o nenapravitelném sukničkáři, a dokonce byli tací, co tvrdili, že má mít v Praze tajný konspirační byt, sám Martin ale nikdy neřekl, že by byl nevěrník, takže je třeba všechny takové drby brát na lehkou váhu.

Že po něm ale ženy a dívky šly jako slepice za zobáním, to nikoho nepřekvapí. Vysoký zpěvák romantických songů se záviděníhodnou postavou logicky něžné pohlaví přitahuje. Nebo aspoň přitahoval.

Věk nezastavíš

V posledních letech začala být příroda nekompromisní i k tomuhle borci. A i když Martin sám nikdy plastiky nepřiznal (hovořilo se jen o liftingu obličeje), najdou se lidé, kteří se klidně vsadí, že do plastik musel dát možná už přes milion

Jestli to tak je, nebo ne, to netušíme, jisté ale je, že když se pozorně podíváme na průřez jeho fotkami za posledních šestnáct let, nelze si nevšimnout toho, že dnes je to už úplně jiný člověk. A někdy opravdu připomíná staršího bráchu Kena.

Ať je to ale tak, nebo jinak, svoje věrné fanynky, kterým nejde o tělo, ale o duši, tenhle frajer nikdy neztratí…

Související články

Další články