Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Co se mnou dělalo sedm černochů: Další deník hvězdy erotických filmů Florane Russell je tady!

+ Dalších 10 fotografií
EROTIKA
Dlouhé týdny, kdy evropskou pornobranži svíral strach z HIV nakaženého herce, je snad konečně pryč! Všechny hvězdy jsou několikrát přetestovány, a tak se opět začínají točit filmy plné nemravností. Jak vypadal první pracovní týden naší Florane Russell po nucené pauze? Vrhlo se na ni sedm černochů najednou!

Zdravím čtenáře eXtra, konečně skončila stopka v natáčení a já vám můžu zase vyprávět, co se dělo!

PONDĚLÍ V pondělí jsem byla na zdravotních testech, po nich jsem si ještě zašla nechat udělat nové umělé řasy. Večer jsem začala mít pocit, že mám něco v oku. Po nějaké době jsem ho nemohla ani otevřít.

ÚTERÝ Spala jsem asi tři hodiny a v osm ráno jela do pražské motolské nemocnice na oční ambulanci, kde jsem čekala tři a půl hodiny. Když jsem konečně přišla na řadu, lékař mi do očí nakapal anestetikum, aby mě vůbec mohl vyšetřit. Zjistil, že mám pod horním víčkem buď kousek řasy nebo kus lepidla. Vyčistil mi to, dal mi antibiotickou mast a šla jsem domů. A takhle probíhal den, kdy jsem měla mít první práci po měsíci a půl. No nenaštvalo by vás to? Naštěstí šla zakázka přesunout na sobotu…

STŘEDA Ve středu jsme se s manželem rozhodli, že nafotíme pár fotek. Ale nechtěla jsem obyčejné snímky, tak nás napadlo udělat fotky s olejem. Mrkněte do galerie. Co na ně říkáte?

ČTVRTEK Práci jsem měla až ve čtvrtek a rovnou to byl gangbang se sedmi černými muži. Točili jsme double anální sex. Na lokaci v pražských Holešovicích jsem dorazila v deset. Nejdříve jsem si dala sprchu a udělala potřebnou hygienu před natáčením. Vzala jsem si župan, abych neměla otlačené spodní prádlo, a chvíli čekala na vizážistku. Dala jsem si malou svačinu, aby to se mnou neseklo, a pak konečně nastal čas jít fotit. Nejdříve jsme dělali moje sólo foto, pak se nafotily tři fotky s herci. Po krátké pauze se šlo natáčet. Točil se double anál, který se střídal s double penetrací. Natáčení trvalo dvě a půl hodiny a musím se vám přiznat, že jsem byla vyřízená. Samozřejmě je nepříjemné, když má vyvrcholit sedm mužů a vždy se najde jeden, kterému to nejde. Když bylo natáčení u konce, dofotily se ještě snímky poloh, které se točily. A pak hurá do sprchy a domů. Ještě v metru jsem snědla banán a pár rýžových chlebíčků, které jsem si vzala ke svačině, a zbytek večera jsem relaxovala.

PÁTEK Pátek byl ve znamení shánění slunečních brýlí a výletu do galerie ocelových figurín. Moc se mi to tam líbilo.

SOBOTA Sobotu jsem měla pracovní. Byla to ta přesunutá scéna z úterý. Řidič mě vyzvedl před obchodním centrem v Praze na Zličíně. Lokace byla totiž až v Berouně, kam bych se neměla jak dostat, protože nemám řidičák. Opět to byl double anální sex a double penetrace, ale jen se čtyřmi herci. Na lokaci jsme dorazili v 8.45. Když jsem byla připravená, poslala se moje fotka na schválení šéfovi, a já mezitím udělala nějaké snímky na Instagram pro fanoušky. Začínalo se opět sólo fotkami. Pak dorazili herci, takže se pokračovalo focením s nimi a udělaly se i hard fotky. Poté se šlo natáčet. Předváděla jsem se na kameru, svlékla jsem si kraťasy, ukázala prsa, roztrhala silonky v rozkroku a začala si to dělat tam „vzadu“ dildem. Po chvíli jsem přešla k jinému, mnohem většímu, a začala na něm rajtovat. Pak se přidali kluci a než jsem se stihla rozkoukat, byl konec. Dost rychle to uteklo. Dala jsem si sprchu, namazala zadeček mastí z dubové kůry, protože má hojivý účinek, oblékla se a vyrazila domů. Odpoledne jsem si připravovala kufr s oblečením, protože v neděli jsem měla letět pracovně na Tenerife.

NEDĚLE Tak, a byla tu neděle – čas mého odletu na Tenerife. Vstávala jsem v půl páté ráno. Nasnídala jsem se, udělala běžnou ranní hygienu, došla s pejskem a už jsem si objednávala taxi. Letěla jsem nejdříve do Londýna. Tam jsem čekala šest hodin, než jsem pokračovala dal na Tenerife. Když jsem dorazila, vyzvedl mě řidič a ubytovali mě v apartmánu s ještě jednou španělskou herečkou, jejím přítelem a dalšími dvěma herci.

Co se dělo na Tenerife? To vám prozradím už příští týden! Vaše Florane Russell

Máte nějaké dotazy? Napište na redakce@extra.cz, ráda vám vše zodpovím. Páčko, vaše Florane Russell. Sledovat mě můžete na Instagramu a na Twitteru.

Mohlo by vás zajímat

Další články