Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co se jí proboha stalo? Katarína Knechtová překvapila a rozhádala fanoušky svým vzhledem na dovolené

Je to vůbec ona?
Zdroj: instagram
+ Dalších 35 fotografií
Zpěvačka a porotkyně SuperStar 2018 Katarína Knechtová (37) se konečně rozhodla užít si dovolenou. Po několika dlouhých měsících v porotě pěvecké soutěže hodila za hlavu nejen starosti a povinnosti, ale i veškeré věci, které z ní dělaly sexy dračici!

Katarína Knechtová je zdá se jako chameleon. Půvabná brunetka, která byla porotkyní SuperStar 2018 a také hodně spojovaná se soutěžícím Petrem Borkovcem, se rozhodla na chvíli vypnout a užít si čas sama se sebou.

Diváci a sledující jejích sociálních sítí zůstali ale v mírném šoku poté, co se Katarína rozhodla vyfotit hned několikrát bez líčení a úprav. I když je zcela logické být na dovolené sama sebou, pokud jste celebritou, ani tohle se neodpouští.

Spoustu lidí jí vzkázalo, aby se šla schovat, anebo že by měla chodit mezi lidi pouze nalíčená a neděsit okolí. My ale tyhle názory rozhodně podporovat nechceme, za nás je Katarína půvabná žena, která má rozhodně co nabídnout, a ruku na srdce, která z nás vypadá neupravená na pláži jako modelka?

Související články

Další články