Andrea má v případě, že by se mohla znova rozhodnout, zda do Výměny jít či nikoliv, vcelku jasno. „Jsem ráda, že jsem na to už zapomněla. Bylo to tam hrozné. Když jsem vešla, dostala jsem facku. Řekla jsem si ´Já tady nezůstanu, chci jít domů´,“ vzpomíná Andrea pro portál TN.cz manžel Lukáš přitakává: „Kdybych věděl, kam ženu posílám, tak bych ji tam nepustil.“ Přitom to byl právě třiatřicetiletý manžel, který rodinu do Výměny přihlásil.

Ten největší šok pro Andreu však přišel až po návratu z desetidenního pobytu na Vysočině: „Čekala jsem, že mi syn vběhne do náručí, ale on mě vůbec nechtěl. Probrečela jsem kvůli tomu dny.“ Vše se ale po nějaké době vrátilo k normálu.

Andree však k srdci přilnuly i děti Kristýny z Kostelce u Jihlavy. „Když jsme končili a loučili se s dětmi, tak ten malý mi skočil do náručí, začal brečet a říkal: ´Neodcházej odsud, já nechci tamtu maminku!´,“ uzavírá pro TN.cz s tím, že by si je s sebou klidně vzala do Ostravy.

Dobré vzpomínky nemají Andrea s Lukášem ani na Osm očí, při kterých Kristýna ztropila neuvěřitelnou hysterickou scénu, při které na všechny sprostě řvala, Andreu rasisticky urážela a nakonec po svém příteli Filipovi, který si jí dovolil oponovat, hodila kromě spršky velmi peprných výrazů i darovanou květinu.

„Nenechala mě říct svůj názor. Když jsme říkali, aby se k tomu vyjádřil její partner, řekl jen mé jméno, ona chytla květinu, hodila ji po něm, začala se vztekat, máchat rukama a utekla ven,“ říká Andrea a spolu s Lukášem dodávají, že s rodinou z Vysočiny nebyli po skončení natáčení v žádném kontaktu.