Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co se dělo v Severce během vysílání seriálu MOST!? Alkohol, únava a řev...

+ Dalších 36 fotografií
Most!
Redaktoři eXtra.cz v pondělí zavítali do věhlasné restaurace Severka, kterou lidé znají zejména ze seriálu MOST!. A rozhodně se jednalo s nadsázkou řečeno o kulturní zážitek. Přibližně tři desítky návštěvníků si nenechaly ujít společné sledování oblíbeného seriálu, který získává čím dál na větší popularitě. Atmosféra byla veselá a pivo teklo rozhodně proudem...

Plno v Severce nebylo, ale hosté, kteří dorazili sledovat seriál, jenž jim tamní personál každé pondělí pouští, byli nadšeni. Šlo již o čtvrtý díl. "Do Severky jsme přišli, abychom zažili tu atmosféru a abychom viděli tu hospodu, jestli to je stejný jako v seriálu," řekl nám jeden ze štamgastů, který byl v Severce poprvé.

"Lidi chodí, klientela se nám zvedla. Seriál nás proslavil," řekla eXtra.cz servírka Janička, která si pochvalovala, že někteří hosté si dokonce zařídili rezervaci stolů

Někteří štamgasti v hodně bujaré atmosféře, kdy si dopřávali pivo a i panáky tvrdého, se přiznali, že si dění v restauraci užili natolik, že si seriál MOST! budou muset pustit ze záznamu. "Seriál je skvělý. Milujeme ho, ale dneska jsme hodně pili a celý díl neviděli. To ale nevadí, bylo parádní v Severce být," řekl nám další z hostů, který byl značně pod parou.

Jak štamgasti ze Severky prožili celý večer při sledování populárního seriálu, na to se podívejte v exkluzivním videu. Sami jistě uznáte, že v pondělí večer v Severce bylo značně veselo.

Související články

Další články