Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co se dělo po pohřbu Luďka Munzara: Rodina spěchala za zdrcenou Janou Hlaváčovou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 87 fotografií
těžké časy
Velké rozloučení s Luďkem Munzarem, který ve věku 85 let naposledy vydechl minulou sobotu, se v pátek 1. února konalo v Národním divadle. Lidé do poslední chvíle sledovali, zda se spekulace potvrdí, nebo se Jana Hlaváčová (80) pohřbu svého manžela nakonec zúčastní. Těžce nemocná herečka se nedostavila ani do Národního divadla, ani na soukromý obřad v pražském Motole. Proto rodina z pohřbu spěchala za ní na smuteční hostinu.

Jana Hlaváčová se vzhledem ke svému zdravotnímu stavu na veřejnosti neukázala už pět let a komunikaci udržuje jen s rodinou. Bylo jasné, že na obřad v Národním divadle nedorazí, lidé však očekávali, že se zúčastní alespoň soukromého pohřbu. Ani to jí ale její zdravotní stav nedovolil a rodina za herečkou domů spěchala hned po obřadu.

Spousta řečníků posílala Janě Hlaváčové vzkazy, ta sice neměla možnost jejich proslovy sledovat na vlastní oči, podle serveru expres.cz však rozloučení se svým milovaným manželem sledovala alespoň z přímého přenosu, a tak jí milá slova od kolegů neunikla.

Legendární herečka trpí Parkinsonovou chorobou a pohybuje se jen s obtížemi. Na rozloučení se svým manželem by musela být dovezena na invalidním vozíku, z toho důvodu se nedostala ani na smuteční hostinu, kterou pro rodinu Luďka Munzara uspořádal ředitel Národního divadla Jan Burian.

Související články

Další články