Herci měli na výběr hned z několika večírků. Jako obvykle pořádal party magazín Vanity Fair. Větší zájem byl ale o akci organizovanou Eltonem Johnem, kde se nakonec sešla většina celebrit. Jenom hlavní hvězda večera, Leonardo DiCaprio se vzdal juchání a poměrně brzo spolu se svou maminkou z večírku odjel.

To se ale nedalo říct o dalších. Ve svém živlu byla zpěvačka Taylor Swift, Lady Gaga (29), kolumbijská kráska Sofia Vergara nebo modelka Miranda Kerr. Ty všechny to šly pořádně roztočit. Nejvíc selfíček za večer si udělala dcera rockera Ozzyho Osbourna Kelly. Její fotku s Caitlyn Jenner najdete mezi ostatními v galerii.

Velkou radost z módní policie nebude mít zkušená modelka Heidi Klum. Ta si vzala pohádkové fialové šaty, ale vypadala jako obří bonbon a byla nemilosrdně vhozena do módního pekla. A to si chudák dávala na Instagram fotku se svými dvěma vizážistkami, které jí s finálním „lookem“ pomáhaly.

Kdo naopak dress code vůbec neřešil, byl Charlie Sheen. Ten se dokonce naučil ze svého vážného onemocnění dělat legraci a v triku se svou podobiznou podpořil charitu Eltona Johna. HIV pozitivní herec dorazil v triku s nápisem „Zůstaň pozitivně negativní“. Tak hlavně že to celé bere pozitivně.