Taneční pořad StarDance, který se rozhodla opět obnovit Česká televize, se letos těší u diváků mimořádné oblibě. Kdo by nechtěl vidět to, co se mu snaží televize tak urputně skrýt, tedy fotky ze zákulisí.

Jaká atmosféra panuje v zákulisí této soutěže a kolik je potřeba lidí k tomu, aby vzhled tanečníků dovedli k dokonalosti? Před zraky diváků sice všichni vypadají jak ze škatulky, ale je tomu tak i před zahájením přímého přenosu?

Již šestá řada taneční soutěže v čele s Terezou Kostkovou a Markem Ebenem, která se stále neomrzela svým fanouškům.

I přestože se StarDance naprosto vymyká požadavkům moderního diváka, je skoro až neuvěřitelné, že lidé stále sledují ten samý pořad, kde není místa na posun ani na inovaci. Možná je to tím, že už mají všichni po krk pořadů typu reality show a zbytečně dlouhých seriálů, které nemají konce. Synonymem této soutěže je totiž slušná zábava a je celkem fajn vidět, že lidé ještě nejsou tak zdegenerovaní.

Diváci se stále nedočkali vyhazovu komika Lukáše Pavláska, který se ve StarDance drží zuby nehty! Místo něho tento týden bohužel opustila soutěž muzikálová zpěvačka Leona Machálková. Nezachránila ji ani rumba, kterou zatančila skvěle. Leona vzala svůj odchod sportovně, na rozdíl od svých fanoušků.