Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Co se děje? Těžce nemocného Jiřího Pomeje čeká další transport!

+ Dalších 8 fotografií
BOJ S RAKOVINOU
Snaží se ho zbavit bolesti, a tak si ho přehazují jako horký brambor! Sotva se Jiří přemístil z jednoho špitálu do druhého, aby absolvoval krátkou sérii ozařování, už prominentního pacienta Jiřího Pomeje (53) čeká další cestování.

Před týdnem se z Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích přemístil do blízkého Motola. „Musel na onkologii kvůli ozařováním,“ řekl nám zdroj z nemocnice. Mělo jít jen o krátkou sérii, takže je otázka, zda byla léčebná, nebo zda ho měla humanitárně zbavit jen těch největších bolestí.

A že si jich Jiří Pomeje (53), kterému nedávno bohužel opět diagnostikovali rakovinu, tentokrát kostí, hodně užije. Nedávno ho dokonce lékaři nechali několik dnů spát, tak šíleně trpěl.

Už to nedává

Nyní je už ale dávno při vědomí, a přestože je zesláblý, se svým okolím v klidu komunikuje. „Na přemístění se už těší. Dostane se zase do Vojenské nemocnice, kde už je teď víceméně jako doma. Má to tam lepší. Zvykl si a mají ho rády i sestřičky. Pokud všechno půjde dobře, čekají ho chemoterapie,“ popisuje jeden z blízkých herce.

Jeho stav se nemění, ani nehorší, ani nelepší, a všichni svorně přiznávají, že je vážný. „Jde do tuhého. Snad to Jirka zvládne, to si přejeme všichni. A vůbec o tom nepochybujeme! Zatím je docela hrdina. Už se samozřejmě taky objevila slabší chvíle, kdy už měl všeho plné kecky, ale zase se z toho rychle dostal a dál bojuje,“ dodal náš zdroj.

Mohlo by vás zajímat

Další články