Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Co se děje s nádhernou Jennifer Aniston? Vypadá jako zničená stařena

+ Dalších 12 fotografií
Jennifer Aniston (49) aneb Rachel z kultovního seriálu Přátelé má sice rok do kulatých padesátin, ale je typ ženy, která vypadá pořád mladistvě. Nutno podotknout, že tomu vše nasvědčovalo do nedávna, než se ukázala v ulicích ztrhaná k nepoznání! Co se s ní děje?

Oblíbená herečka Jennifer Aniston se nedávno rozešla s manželem, hercem Justinem Therouxem, a tak musí denně čelit novinářům a fotografům, kteří ji nenechají vydechnout. Ani práce nemá v poslední době málo, a proto je v jednom kole.

Momentálně natáčí v Kanadě s populárním hercem, se kterým si už zahrála v minulosti, Adamem Sandlerem. Práce zdá se ji pořádně vyčerpává a ubírá jí na kráse, jelikož se povedlo fotografům zachytit ji ztrhanou, neupravenou a zdá se, že se na ní podepsal i zmiňovaný rozchod.

I když je její vzhled adekvátní k jejímu věku, lidi šokoval. Jennifer Aniston je totiž známá tím, že vypadá skvěle již několik desetiletí a je téměř k neuvěření, že tato charismatická dáma brzy oslaví 50. narozeniny. Fotografii, která odhalila Jennifer, jak ji neznáme, naleznete v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články