Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Co se děje s Bolkem Polívkou? Divadlo kvůli nemoci ruší jeho vystoupení

Bolek Polívka s manželkou.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Nemoc

Oblíbený herec Bolek Polívka (72) musel kvůli nemoci zrušit dvě představení Lakomce v Městském divadle Brno. Důvodem je podle informací Blesku viróza. Naštěstí ale prý nejde o koronavirus, tudíž herec nemusí do karantény.

Bolek Polívka rozhodně nepatří mezi herce, kteří ruší představení jen kvůli nějakému lehkému nachlazení. Když tak přišla zpráva z Městského divadla v Brně, že se ruší dvě předsatvení Lakomce s Polívkou v hlavní roli, leckdo se mohl obávat, že hlavní hvězda má koronavirus.

Každý den totiž přibývají desetitisíce nakažených, nebylo by tudíž nic divného, kdyby se nakazil i herec. Podle mluvčí divadla ale naštěstí o zákeřnou nemoc vůbec nejde. "Naštěstí to není nic, co by vyžadovalo karanténu," uvedla pro Blesk mluvčí Kateřina Vižďová.

Nezbývá tak nic jiného než přát Polívkovi brzké uzdravení a návrat na jeviště, které tak zbožňuje. Právě postava Lakomce je jedna z jeho nejoblíbenějších a pravidelně se na slavného herce chodí koukat davy diváků. Zrušená představení tak byla vyprodaná, diváci si ale budou muset počkat...

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy