Všechno se Tomáši Řepkovi (42) sesypalo pod rukama jak domeček z karet. Druhé manželství s Vlaďkou Erbovou (34) mu nevyšlo. Modelka utekla za mladším a vydělávajícím hokejistou Michalem Gulašim (29) a samozřejmě vzala s sebou i jejich syna Markuse.

V práci se mu taky nedaří, sice měl nastoupit do třetiligových Štěchovic, ale na to se taky vykašlal. Prý je za tím zranění ruky, kterou musí mít v dlaze. Jenže trenér to vidí trochu jinak.

„Měl se mnou nastoupit, ale už nenastoupí. Rodina. Nezlobte se, je to citlivé, víc vám nepovím,“ řekl deníku Aha! Tomášův celoživotní parťák Zbyněk Busta. A není sám, kdo má o Řepkův život strach. Kamarádům nebere telefony, celým tím peklem si prochází sám. I na takového tvrďáka to musí být obrovské sousto, zvlášť když už ho nebaví ani fotbal.

„Bojím se, aby si něco neudělal,“ řekl se strachem Aha! jeden z nejbližších lidí z Tomášova okolí.

Žije sám v obrovské vile za 40 milionů, utápí se v samotě. Barák, který mu připomíná tolik bolesti, nemůže prodat. Co bude s Řepkou dál? To nikdo neví, ale všichni, co ho mají rádi včetně fanoušků, doufají, že by si nedokázal sáhnout na život.

Tomáš Řepka nám bohužel nebere telefon.. O celé situaci vás budeme ještě nadále informovat.

Dovolali jsme se ale Vlaďce Erbové. Ta informace deníku Aha označila za fabulace.

Komu věříte vy, milí čtenáři? Vlaďce Erbové? Nebo webu ahaonline.cz?