Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Legendární Alain Delon měl požádat o eutanazii: Půl roku po smrti Belmonda

Alain Delon si s Dádou dopřál romantickou večeři v Paříži.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Eutanazie

Šokující zpráva proběhla světem! Legendární francouzský herec Alain Delon (87) měl podle francouzských médií požádat o eutanazii. Proběhnout má ve Švýcarsku, kde má občanství, jak informoval web Donga. Nutno ale podotknout, že zprávu zatím není možné ověřit.

Francouzská filmová legenda Alain Delon se rozhodl ukončit svůj život eutanazií (tj. usmrcení na žádost, tedy se svolením poškozeného) ve Švýcarsku, jak informoval web Donga. Podle nich měl syn Alaina Delona Anthony (57) v rozhovoru pro francouzskou televizní stanici RTL říct, že byl svým otcem požádán, aby mu s eutanazií pomohl. Anthony prý souhlasil s tím, že bude po boku otce až do jeho posledních chvil.

Také další média jako Tunisie Numerique informovala o této zprávě. Delon je zastáncem eutanazie už delší dobu. „Je to ta nejlogičtější a nejpřirozenější věc. Od určitého věku a určitého časového bodu máme právo tiše odejít z tohoto světa bez pomoci nemocnice nebo dalších zařízení,“ prozradil předloni v jednom z rozhovorů.

Eutanazie by měla proběhnout ve Švýcarsku

Toto rozhodnutí může vycházet i ze zkušeností z minulosti. Jeho bývalá žena Nathalie Delon zemřela v roce 2021 na rakovinu slinivky. Přála si eutanazii, ale její přání nebylo možné ve Francii kvůli zákonům splnit.

Předpokládá se, že eutanazie proběhne ve Švýcarsku, kde v roce 1999 získal občanství a také tam stále žije.

Chtěl odejít spolu s Belmondem

Informace přichází půl roku po smrti jeho přítele a taktéž legendárního herce Jeana-Paula Belmonda (†88). Delon se společně se svým synem Anthonym zúčastnil i jeho pohřbu, který proběhl 10. září. „Bylo by hezké, kdybychom odešli společně, vždyť jsme spolu před 60 lety začínali,“ posteskl si Alain poté, co se dozvěděl o skonu ikonického herce.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy