Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Co říkají hvězdy na budoucnost ministra zdravotnictví: Adam Vojtěch se narodil ve znamení Váhy

Co říkají hvězdy na budoucnost ministra zdravotnictví:  Adam Vojtěch se narodil ve znamení Váhy
Zdroj: pixabay
+ Další 2 fotografie
ASTRO
Od září bude nutné mít zakrytá ústa a nos ve všech obchodních centrech, na úřadech, v provozovnách poskytujících služby, ve veřejné dopravě a zdravotnických zařízeních. S těmito preventivními opatřeními v souvislosti s covid-19 přišel ministr zdravotnictví Adam Vojtěch v pondělí. Ministr Vojtěch tak sklízí kritiku opozice, ale také řady občanů. Co mu hvězdy předpověděly pro následující období? Vydrží ve své funkci do Vánoc?

Ministerstvo zdravotnictví od 1. září opět zavádí povinné nošení roušek. Ministr zdravotnictví své rozhodnutí na základě doporučení epidemiologů zdůvodňuje jako důležité preventivní opatření proti nákaze covid-19, lidé však zuří. Již v květnu kritizoval ministr vnitra Hamáček Vojtěcha za slabý výkon jeho úřadu a špatnou spolupráci. Hamáček o odvolání Vojtěcha promluvil dvakrát. Stahují se mračna nad Vojtěchem i tentokrát?

Hvězdy mluví jasně

Adam Vojtěch se narodil ve znamení Vah. 22. září vstupuje Slunce právě do znamení Vah a ministra zdravotnictví tak čeká velmi náročné období. Hvězdy předpovídají, že se Vojtěch dostane do stavu trvalé nerozhodnosti. Pro občany to znamená, že bude do určité míry odrážet tuto tendenci neustále vážit věci, dokud lidi neznervózní. Bude se však pokoušet zůstat spravedlivý. Osoby narozené ve znamení Vah jsou totiž přesvědčené, že mohou vyhrát bitvu před bojem. Kritika ze stran občanů i opozice mu však srazí hřebínek. Hvězdy dále předpovídají, že se na začátku prosince budou problémy stupňovat a ministr zdravotnictví tak nebude mít odpověď na každou otázku. Karty se obrátí v lednu.

Měl by podle vás ministr zdravotnictví Adam Vojtěch odstoupit ze své funkce?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy