Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co řekli bývalí partneři Kristelové a Řepky na jejich lásku? Z toho se vám zatočí hlava!

Co si asi tak řekli?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 25 fotografií
Katka Kristelová a bouřlivák Tomáš Řepka tvoří oficiálně nový pár showbyznysu. Právě tato informace všechny zaskočila, nikdo by totiž nečekal, že tihle dva to spolu zkusí. Jak se na jejich lásku dívají jejich ex?

Redakce oslovila internetového baviče Kazmu (31), s nímž v minulosti půvabná Kateřina (37) randila, ale i Vlaďku Erbovou (35), která byla jeden čas manželkou fotbalového bombarďáka. A kdo by čekal, že jim jejich lásku budou přát, zmýlí se.

„Co k tomu říct? Katka randí s Tomášem? No mně je to u p*dele,“ řekl eXtra.cz Kazma, který byl spíše v šoku, že Kristelka svým novým vztahem zastínila jeho pár dnů starou nehodu s prasetem.

Sdílnější k věci nebyla ani Erbová. „Mě se to netýká. Je to pro mě absolutně uzavřená kapitola,“ vzkázala Erbová s tím, že Řepku už řešit nechce a nebude.

I když je to pro všechny uzavřená kapitola, nepochybujeme, že Kazma a Vlaďka okamžitě usedli k počítačům a začali pročítat články o novém páru. Je to skutečně pro všechny šok. Tak uvidíme, jak to Katce a Tomášovi bude dlouho klapat.

Související články

Další články