Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co řekla Katarína na rozchod mladičkému Borkovcovi? Takové klišé jste od porotkyně SuperStar nečekali

Co řekla Katarína Knechtová Petrovi?
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Finalista SuperStar 2018 Petr Borkovec (18) se po měsících mlčení konečně vyjádřil k údajnému vztahu s porotkyní Katarínou Knechtovou (37). Doposud nikomu nebylo jasné, zda tihle dva spolu opravdu něco mají, nebo jde jen o přátelské škádlení. Petr redakci potvrdil, že s Katarínou randil pět měsíců a konec nastal před pár dny. Co k rozchodu řekla údajná iniciátorka Katarína možná mnohé překvapí. Je to taková trochu klišé fráze náctiletých holek.

Mezi soutěžícím SuperStar 2018 Petrem Borkovcem a porotkyní Katarínou Knechtovou to od začátku jiskřilo. Katarína si teprve osmnáctiletého soutěžícího zamilovala od prvního castingu. Jakmile se Petr dostal do desítky nejlepších, začalo se spekulovat o jejich románku.

Dávali společné fotky na sociální sítě, přičemž Katarína žádnému jinému soutěžícímu nevěnovala tolik pozornosti jako právě Petrovi. Fanoušci si toho samozřejmě také všimli, ale ani jeden z aktérů se nikdy konkrétně nevyjádřil.

Včera ovšem redakci eXtra.cz Borkovec potvrdil, že s Katarínou randil pět měsíců. Na otázku redaktorky eXtra.cz, jak na tom s Katarínou je, odpověděl: „Teď už nijak.“

„Chodili jsme spolu pět měsíců. Před pár dny jsme se rozešli,“ přiznal otevřeně Petr. „Nejsem naivní, bylo mi jasné, že to nebude na celý život,“ dodal. Z jeho slov vyznělo, že hlavním iniciátorem rozchodu byla pravděpodobně Knechtová.

„Katarína mi řekla, že když spolu máme být, tak spolu budeme,“ přiznal Petr. To znamená, že to ještě nemusí být definitivní konec a je tedy možné, že se k sobě oba dva vrátí. Katarína evidentně takové věci příliš neřeší a nechává jim volný průběh.

Tak uvidíme, jestli o devatenáct let mladší Borkovec bude čekat, nebo se na to vykašle a najde si úplně jinou přítelkyni. Nicméně Katarínino vyjádření je k vzhledem jejímu věku mírně infantilní. Nemyslíte?

Související články

Další články