Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Co přinesla tato noc? Muže i ženy ovlivňoval další zásadní úplněk! NASTARTUJTE ZNOVU SVŮJ ŽIVOT!

Superúplněk v Beranu nám dodává chuť a odhodlání do nových začátků.
Zdroj: archiv
V noci ze soboty na neděli opět úřadoval superúplněk a jeho magický vliv. Prý umí probouzet v lidech vášeň ukrytou uvnitř a vytváří nadšení pro nové začátky. Přestaneme se bát říkat nahlas, co si myslíme, a oživíme svůj milostný život?

V období předcházející tomuto úplňku jsme se mohli střetnout s vnitřními konflikty, mezi odhodláním k činu a váháním, zdali jsme se rozhodli jednat správně. Za kontrast vnitřních pocitů může znamení Berana, ve kterém se Měsíc právě nachází. Beran je od přírody bojovným znamením, které se nebojí riskovat a jednat impulzivně. Právě díky působení tohoto znamení nyní můžeme pociťovat větší touhu po realizaci věcí, ke kterým jsme se do teď nemohli odhodlat.

Během úplňku máme možnost změnit naše životy na emocionální úrovni, a to tak, že převezmeme kontrolu a zodpovědnost nad svými činy a potřebami. Nabudeme odvahy komunikovat upřímněji s naším okolím o tom, co chceme a jaké jsou naše limity. Přestaneme se také přizpůsobovat našemu okolí ve věcech, které nám doposud byly nepříjemné. Konečně začneme vlastní potřeby stavět nad potřeby svých blízkých.

V rámci nových začátků můžeme den po úplňku pocítit potřebu změnit svůj zevnějšek. Začneme více vnímat svoje tělo a jeho potřeby a pocítíme touhu být zdravější. Pokud se chystáte začít s novým sportem, teď je na to vhodná příležitost a poměrně velká šance, že vám vaše zapálení vydrží a brzy tak uvidíte výsledky. Pokud si chceme vypěstovat nějaké nové stravovací návyky, též je na to vhodné období.

Ovládne nás chuť rebelovat! Pokud je něco, co jste již léta chtěli vyzkoušet, ale nenašli jste nikdy odvahu nebo se báli, co na to řekne vaše okolí, teď je ten moment, kdy se konečně odhodláte k činu. Nahromaděná energie vám dodá odvahu." Nebojte se, nikdy není pozdě zkusit otevřít dlouho zamčené dveře, do kterých jste se báli vstoupit.

V našich vztazích to opět začne jiskřit! Pokud jste již nějakou dobu singl nebo randíte krátce, najdete odvahu udělat první krok. Správným směrem vás navede vaše vášeň. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, který postrádá jiskru, nezoufejte, energie Měsíce vám vlije do žil nový entusiasmus, a dokonce i váš milostný život bude oživen. Jelikož se přestanete bát se svým partnerem diskutovat o vašich potřebách, nabere váš vztah úplně jiných obrátek. Nebojte se v ložnici trochu experimentovat, teď je na to vhodná doba a výsledek se jistě dostaví v pozitivním provedení.

Tento superúplněk byl ve znamení odvahy, nových vzrušujících začátků a uspokojování vlastních potřeb. Postavte se k této výzvě tedy zodpovědně a nebojte se naslouchat vašemu tělu a podvědomí a následovat svou intuici. Měsíční energie je na vaší straně, takže teď, nebo nikdy!

Související články

Další články