Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Co přinese SVÁTEČNÍ NOVOLUNÍ V KOZOROHU? Střelcům milostné šance, Rybám respekt

Zdroj: pinterest
+ Dalších 10 fotografií
HOROSKOP NA NOVOLUNÍ
Ve čtvrtek 26. prosince v 6 hodin a 12 minut nás čeká emočně velmi silné novoluní, tentokrát ve znamení netečného Kozoroha. Kozoroh vyniká svou výkonností a organizováním. Toto novoluní vám dá příležitost promyslet to, co je pryč, spojit rozvázané konce a připravit se na nový začátek. Čemu budeme nakloněni? A co dalšího toto magické sváteční novoluní přinese? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, při tomto novoluní využijete svou intuici a budete se dívat daleko dopředu. Pod nadvládou Kozoroha budete velmi rozhodní. Vynaložíte hodně energie, abyste získali to, co opravdu chcete. A co vás čeká v lásce? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, v tomto období byste měli být opatrní! Nenechte se příliš unést. Bude zbytečné ztrácet čas dohadováním. Vaše drahá polovička ví, že se na vás může spolehnout. A jak na tom budou nezadaní Býci? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, novoluní vám ukáže, že bez tvrdé práce nemůžete dosáhnout životního úspěchu. Bude lepší se podřídit, respektovat tradice a pilně pracovat na svých nedostatcích. A co se bude dít ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, Kozoroh stojí oběma nohama pevně na zemi. A vy byste měli udělat to samé, nebo se o to alespoň pokusit. Ve vztahu trucujete a jste nevrlí. To si přece vaše láska o svátcích nezaslouží. A co singles? Bude se jim dařit lépe? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, při tomto novoluní budete obklopeni silnými energiemi. Je třeba ovládat své emoce. Ve vztahu však pochopíte, že argumenty jsou zbytečné, a v lásce se dočkáte i jiných záludností. I singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento tranzit vás dostává do střetu s autoritami. Dodržování respektu vám zabraňuje plnit si své povinnosti. Budete rozptýlené, ale při své vidině úspěchu jdete proti všem. A jak to bude s vaší láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, v tomto období se můžete špatně snášet s lidmi. To, že něco očekáváte, neznamená, že to tak bude. Navíc jste nekonkrétní a své potřeby formulujete velmi nejasně. V čem se se svou láskou rozcházíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, při tomto novoluní budete velmi vášniví, ostatně jako vždy. Dokonce jste tak posedlí a náruživí, že své spory řešíte raději pěstmi. Něco jste si umanuli, a tak obracíte vše vzhůru nohama. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, novoluní v Kozorohu přenáší vitalitu do všech vašich plánů. Úspěšní budete i v navazování nových milostných vztahů. Podporujete spravedlnost, a to se vám vyplatí. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, novoluní pod vaší nadvládou vám ukazuje jasné cíle. Nová práce nebo povýšení, klidný rodinný život. Jediné, co vám hrozí, je ztráta peněz. A jak to bude s láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, dávejte si pozor, aby vás někdo vědomě nepoškodil. V tomto období využívejte výmluvnosti. Dotyčný vás zároveň odhání od vytyčených cílů. Jak to dopadne ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, při tomto novoluní si získáváte respekt své drahé polovičky. S výraznou vytrvalostí se učíte trvat na svém. Čeká vás málo odpočinku, zato hodně rozptýlení. A na co se mohou těšit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články