Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Co přinese magické datum 11. listopadu? Představuje TEMNOU HROZBU. Ego bude nabývat na síle

Jak bude vypadat tento magický den?
Zdroj: pixabay / extra
tajemno
Numerologie je velmi tajemná a záhadná věda, která je spojována převážně s magií. V tomto magickém datu však neočekávejme nic moc pozitivního. V neděli 11. listopadu nás čeká velmi náročný den, který bude mít dopad až do konce roku. Na co se připravit?

Číslo jedenáct je velmi silné a mocné. Jeho klíčovým slovem je rozhodně nadvláda. Nejen lidi, kteří se narodili pod jedenáctkou, ale také v tomto datu se všichni snaží získat svou moc, je víc násilí, zloby a ego vyplouvá na povrch.

Velmi málo věcí, které se staly během data 11., se opravdu dají pokládat jako pozitivní. Například tedy 11. září, kdy byl teroristický útok na Dvojčata mrakodrapy v Americe. Toto číslo se dá tedy považovat za opravdovou hrozbu.¨

Někteří lidé jsou na toto magické datum bezesporu citlivější. Jejich negativní stránky vyplouvají na povrch a mohou hrozit i migrény a další bolesti hlavy Listopad je navíc také velmi zatížen jedenáctkou, takže pokud se budete okolo tohoto data cítit špatně a unavení, víte proč.

Jedenáctka však v sobě nese i příjemné vlastnosti. Je jen na nás, co necháme vyplout na povrch a jak své emoce zpracujeme. Pozitivními aspekty tohoto čísla jsou samostatnost, schopnost rozhodování, energie, sebedůvěra.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy