Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Co přinese magické datum 11. listopadu? Představuje TEMNOU HROZBU. Ego bude nabývat na síle

tajemno
Numerologie je velmi tajemná a záhadná věda, která je spojována převážně s magií. V tomto magickém datu však neočekávejme nic moc pozitivního. V neděli 11. listopadu nás čeká velmi náročný den, který bude mít dopad až do konce roku. Na co se připravit?

Číslo jedenáct je velmi silné a mocné. Jeho klíčovým slovem je rozhodně nadvláda. Nejen lidi, kteří se narodili pod jedenáctkou, ale také v tomto datu se všichni snaží získat svou moc, je víc násilí, zloby a ego vyplouvá na povrch.

Velmi málo věcí, které se staly během data 11., se opravdu dají pokládat jako pozitivní. Například tedy 11. září, kdy byl teroristický útok na Dvojčata mrakodrapy v Americe. Toto číslo se dá tedy považovat za opravdovou hrozbu.¨

Někteří lidé jsou na toto magické datum bezesporu citlivější. Jejich negativní stránky vyplouvají na povrch a mohou hrozit i migrény a další bolesti hlavy. Listopad je navíc také velmi zatížen jedenáctkou, takže pokud se budete okolo tohoto data cítit špatně a unavení, víte proč.

Jedenáctka však v sobě nese i příjemné vlastnosti. Je jen na nás, co necháme vyplout na povrch a jak své emoce zpracujeme. Pozitivními aspekty tohoto čísla jsou samostatnost, schopnost rozhodování, energie, sebedůvěra.

Mohlo by vás zajímat

Další články