Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Co popřát ženě, která má všechno? Vévodkyně Kate dnes slaví 34. narozeniny

Co popřát ženě, která má všechno? Vévodkyně Kate dnes slaví 34. narozeniny
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Nejsledovanější žena světa dnes slaví své narozeniny. Manželka prince Williama a maminka dvou dětí je miláčkem britského lidu.

Vévodkyně Kate je ozdobou královského dvora. Nikdy ji neuvidíte zamračenou. Rozdává úsměvy na všechny strany a miliony žen by chtěly být jako ona!

Dnes má svůj den a slaví krásných 34 let Přejeme všechno nejlepší!

Víte, kdy se Kate narodila a jak se seznámila s princem Williamem?

Kate přišla na svět 9. 1. 1982. Narodila se jako Catherine Elizabeth Middleton. Její rodiče jsou velmi movití, a tak si mohli dovolit pro Kate ty nejprestižnější školy. Universita v St Andrews pro ni byla osudová. Seznámila se zde se svým budoucím mužem princem Williamem. Údajně si jí všiml na módní přehlídce, kde Kate předváděla.

Jejich zásnuby pak proběhly roku 2010 v Keni při romantickém výletě. Svatba se konala přesně do roka a do dne a byla to obrovská událost. Krásnější svatbu jsme neviděli. Jako z filmu. Dva roky byli bezdětní, až se to konečně podařilo. Přivítali na svět svého prvního potomka prince George. Kate si sice v těhotenství prošla nesnesitelnými stavy, ale přesto se princovi narodila sestřička Charlotte.

Kate se projevila také jako velmi talentovaná fotografka. Svou rodinu fotí zásadně sama a snímky jsou skvostné. Jestli se dočkáme ještě jednoho princátka, je zatím ve hvězdách.

Související články

Další články