Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co podstupuje krásná Miss Jandová v Bohnicích? Její stav je akutní, hlídají ji 24 hodin denně!

Missce se v posledních měsících nedařilo a skončila v Bohnicích.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Krásná a svůdná modelka má velké psychické problémy. Momentálně je na uzavřeném oddělení léčebny v pražských Bohnicích a nikdo za ní nesmí, výjimku dostala jen nejbližší rodina. Miss Zuzana Jandová (28) si v poslední době procházela těžkým obdobím. Nakonec se zhroutila a skončila na oddělení pro nejtěžší případy.

Podle informací Blesku se Jandová nachází v pavilonu 27. Právě tam končí s psychickým onemocněním v akutním stadiu. Modelka tak potřebuje dozor 24 hodin denně. Mohla by si snad sama ublížit?

Její stav je tedy velmi vážný, ale v těžkých chvílích ji může navštěvovat i rodina. Nejbližší kamarádky Jandové hovoří o tom, že dívka nezvládala složité podzimní období. Má velkou hypotéku na dům, kterou v posledních dnech intenzivně řešila. Do toho se jí zhroutily velké mediální projekty a Zuzana byla v koncích se silami.

Navíc se zdá, že Zuzana Jandová nezvládla nedávný rozchod s movitým podnikatelem Robertem Hájkem. Na krásnou modelku se toho asi nahrnulo opravdu hodně.

Na pavilonu 27 skončila svého času i jiná celebrita. A to rovnou Iveta Bartošová (50). Ležela na samotce a vzpamatovávala se z operace vředu na dvanácterníku. Do Bohnic byla převezena kvůli závislosti na alkoholu. Po zákroku jí totiž hrozilo delirium tremens.

Související články

Další články