Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co podrazilo nohy Tomicové: Finále StarDance přineslo velké vystřízlivění!

+ Dalších 14 fotografií
GLOSA: Skončila devátá řada taneční show StarDance. A je až s podivem, jak přesně se čtenáři eXtra.cz trefili, když hlasovali o tom, kdo vyhraje. Ale kdyby se finále konalo před dvěma týdny, mohlo to dopadnout úplně jinak. Celé dva měsíce favorizovaná Pavla Tomicová (56) se totiž stala minulý týden trnem v oku většině diváků!

Králové parketu jsou Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková, stříbro brali Pavla TomicováMarkem Dědíkem a třetí místo porota i diváci přisoudili Davidu Svobodovi a Veronice Lálové.

Jenže s kartami ve StarDance 2018 neskutečně zamíchalo předfinálové kolo, v němž utrpěla šrámy na pověsti po celou dobu favorizovaná Tomicová. Sice byla ještě v prvním kole za outsidera, takže druhé místo je pořád zázrak, ale jde vidět, že diváky už hra na city v podobných soutěžích nebaví.

Dosud jsme byli zvyklí, že televizní show není tak úplně o tom, co kdo umí, ale jaký za sebou vláčí životní příběh. A ten měla Tomicová dokonalý, i proto se dostala tak daleko. Na vítězství už to však tentokrát nestačilo. Divákům se Pavla znechutila po vypadnutí Veroniky Arichtevy, která je podle nich stokrát lepší tanečnicí.

A pro Česko je vlastně dobrou zprávou, že to takhle dopadlo!

Související články

Další články