Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Co otřáslo vilou VyVolených za poslední čtyři dny: Pomočená Nikol, gay Ládík a vynervovaný Vladko!

Nikol Trojanová i Ládík Jandík si přízeň lidí získávají po svém.
Zdroj: archiv TV Prima

Dnes je to pátý den, co se první účastníci VyVolených nastěhovali do vily, kde je kamery sledují čtyřiadvacet hodin denně. Připomeňme si, jaké nejvýznamnější události se za tuto krátkou dobu ve vile odehrály.

1. Pomočená Nikol

Bývalá účinkující z Hotelu Paradise Nikol Trojanová (23) se zařekla, že ve VyVolených bude hlavně hrát, ale zatím se jí podařilo stát se maskotem všech, kteří mají problémy s inkontinencí eXtra.cz vám video okamžitě přineslo, ale televize Prima se rozhodla, že si tento materiál nechá pouze pro spřátelená (vyvolená, hihi) média a pro ostatní ho zablokuje. My samozřejmě ale stále pracujeme na tom, abychom toto video získali. Pro ty, kteří o tento výtečný zážitek přišli.

2. Ládík je gay

Sympatický Ládík s výrazem barokního andílka na sebe nejdřív prozradil, že je panic. Vzápětí pak přišel s další novinou - že ho přitahují muži. Naštěstí ve vile není jediný, takže zkušený Vladko ho hned zahrnul několika radami.

3. Rozpačitý Vladko

Bývalý hysterik s prvotřídním divadelním projevem se sice už po letech uklidnil, ale přesto se mu stává, že mu ve vile něco ujede, co se ostatním obyvatelům vůbec nelíbí. "S těmahle lidma, co tu teď jsou, už se nechci moc bavit. Doufám, že přijdou nějací lidé, se kterými zažiju zábavu. Hlavně bych nerad, aby všechny slečny byly jako ty, co tu teď jsou.

Jeho přání se mu možná splní už dnes, protože po volbě přijdou do vily další soutěžící.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy