Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Co osudově spojuje Ewu Farnou s Demi Lovato: Na TOHLE nikdy nezapomene!

+ Dalších 89 fotografií
Neuvěřitelné
Ewa Farna (25) už počítá dny do porodu prvního syna, v mezičase tak může vzpomínat, co všechno už za svou kariéru prožila. Málokdo ví, že v minulosti se na cestě šoubyznysem střetla i s americkou zpěvačkou Demi Lovato (26). Není tak pochyb, že až ten malý trochu povyroste, rozhodně mu bude mít co vykládat!

Je snad nejúspěšnější českou zpěvačkou současnosti, úspěch jí však do klína nespadl. Ewa Farna (25) je na scéně už od svých třinácti a to nejlepší ji teprve čeká. Už teď ale má několik zářezů na pažbě, třeba osudové spojení s Demi Lovato (26).

Cesta se jí s americkou zpěvačkou protnula v roce 2010, kdy se natáčel film Camp Rock 2, jeden z největších trháků Disney Channelu. Lovato v něm ztvárnila hlavní roli a Farna dostala nabídku přezpívat titulní píseň. Odmítl by jenom blázen.

Ewa se tak na čas stala součástí světa hollywoodských hvězd a skladbu nazpívala hned dvakrát. Česky s finalistou SuperStar 2009 Janem Bendigem (25), potom ještě v polštině s Jakubem Molędou (34).

A zatímco Farna zůstala slušnou holkou, vdala se a zanedlouho porodí prvního potomka, Demi takové štěstí neměla. Už několikrát se léčila ze závislosti na alkoholu a drogách, trpěla rovněž poruchou příjmu potravy. Během loňského léta se předávkovala heroinem a od smrti ji dělil jen malinký krůček.

Tak doufejme, že televizní film zůstane tím jediným, co mají holky společného. A zároveň jsme přesvědčeni, že Ewě už takové vyvádění ani nehrozí.

Mohlo by vás zajímat

Další články