Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Okamurův syn, který se za tátu stydí, chodil s dcerou Dominika Haška!

Tomio byl na lásku syna a Dominiky hrdý... Teď je hrdý na svou stranu.
Zdroj: Archiv TO
Hnutí Svoboda a přímá demokracie bylo velkým překvapením letošních voleb. Lídr strany Tomio Okamura (45) měl velkou radost a na tiskové konferenci ji neskrýval. Mnozí si ale všimli neznámého mladíka s knírkem v bílém svetru po jeho boku. K překvapení všech je to jeho syn Ruy Okamura (22). Paradoxně se trochu stydí za názory otce. A zajímavostí je, že v minulosti chodil s dcerou někdejšího hokejového brankáře Dominika Haška (52).

O synovi Okamury se toho moc neví. Před médii kličkuje jako zajíc na louce a snaží se skrývat své soukromí. Jenže v minulosti randil s půvabnou Dominikou Haškovou - tedy v době, kdy kráska bodovala v pořadu Česko Slovensko má talent.

Navíc se spolu nejen drželi za ruce, ale chodili spolu i do jedné třídy. Dokonce kvůli dceři Haška změnil školu, aby jí mohl být blíž. "Chtěl přejít na jinou školu. Nejprve jsem nevěděl proč, ale pak mi to došlo, zřejmě to bylo kvůli Dominice," před časem pronesl Okamura.

Jejich láska byla tou dětskou, i když to vypadalo, že by mohla být stabilní. Nebyla. Oba se dokonce na měsíc rozešli a pak to zkusili znovu. "Jsou spolu skoro každý den. Syn mi říkal, jak koupil Dominice plyšáka a že se moc těší, až se uvidí ve škole, aby jí ho předal. Pak spolu zase budou celé odpoledne," svěřil se v roce 2010 Okamura starší, který si moc dobře uvědomuje, že jeho syn s jeho názory moc nesouhlasí a dal to na sociální síti všem vědět.

„Lidé, kteří mě znají, vědí, jaký mám na to názor. Odmalička se pohybuji v mezinárodním prostředí a svoje hodnoty si od té doby stále držím. Nerad se ukazuji na veřejnosti a snažím se tvořit svoje projekty bez nálepky Okamura. Což po dnešku asi už vůbec nepůjde. Bohužel jsem dnes neustál nátlak, že tam musím být, jelikož jsem jediný z rodiny, který tam byl. Doufal jsem, že lidi, co mě znají, to pochopí,“ uvedl Okamura junior po tiskové konferenci, kde byl s taťkou. A i když si otce vybrat nemohl, snad větší štěstí bude mít v lásce...

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy