Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Co odhalil moderátor Aleš Cibulka o svém manželovi po 16 letech?

Co Aleš odhalil?
Zdroj: TV Barrandov
Moderátor Aleš Cibulka navštívil díky barrandovskému pořadu Můžu dál? již patnáct domácností známých osobností. Zavítal mimo jiné k Lucii Bílé, Monice Absolonové nebo Dagmar Patrasové. Nyní se ale karta obrací! V dalším dílu zavítají známé osobnosti k němu domů a hlavním tématem bude jeho dlouholetý partner Michal Jagelka. Co na něj práskne Eva Pilarová, Jitka Ježková nebo Hana Maciuchová?

Společně zavzpomínají, jak se s Cibulkovým dlouholetým partnerem seznámili, a okoření své vyprávění i o společné zážitky. Jitka Ježková, kterou doprovodil její manžel Milan, prozradila Alešovi o Michalovi například to, jak proběhla jejich první společná dovolená v roce 1991, zda spolu někdy něco měli a proč se tenkrát nevzali. Zmíní i historku o tom, jak z hotelu na Korčule ukradli telefonní aparát a co je k tomu vedlo.

Eva Pilarová se svěří, že milovala Michala už dlouho před tím, než se s Alešem poznala. Proč? Díky druhé světové válce! Kluci zase naopak poví jí, proč mají v kuchyni velkou fotografii z natáčení Evina filmu Kdyby tisíc klarinetů.

Zlatým hřebem večera bude host v podobě Hanky Maciuchové, která před dvaceti lety Michala učila na konzervatoři, a dokonce byla jeho třídní profesorkou. Víte, kvůli komu začala tehdy kouřit, aby se uklidnila? A jak se herečce daří dnes, když překonala zákeřnou rakovinu prsu? Odpovědi nabídne již ve středu od 20:20 na TV Barrandov pořad Můžu dál?

Související články

Další články