Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Co o vás vypovídá barva vašeho auta? Červená značí agresi. Modrá rozvážnost

Co o vás vypovídá barva auta?
Zdroj: Profimedia
Auto má v dnešní době téměř každý. Když si ho kupujeme, vybíráme si ho do nejmenších detailů. Je pro nás důležitá značka, tvar i rychlost. V neposlední řadě je pro nás podstatná i barva, která o nás, jakožto o majitelích, mnoho vypovídá. Odpovídá barva auta vašemu charakteru?

BÍLÁ

Majitelé bílých vozů něco uspokojí sotva. Už dle výběru barvy se dá vyvodit, že mají rádi čistotu a pořádek. Často kolem sebe vytvářejí jakoby neprostupnou bariéru, jelikož mají sami rádi odstup a snaží se před okolím skrývat svojí pravou tvář.

ČERNÁ

Eleganci a vytříbený vkus značí barva černá. Majitelé většinou nechtějí vzbuzovat moc pozornosti a raději zapadnou do davu. Zároveň daná barva v někom může způsobovat pocit bezpečí a anonymity.

ŠEDÁ

Šedou si též vybírají lidé, kteří raději zůstávají stranou dění. Nápadnost jim je cizí. Daleko raději jsou tichými pozorovateli a zpovzdálí vyhodnocují situaci. Majitel auta s touto barvou ani nebude moc pozitivní člověk.

BÉŽOVÁ

Tato nenápadná barva vypovídá a šetrnosti a zdravém rozumu. Majitelé bývají rozvážní a rozhodně do ničeho zbytečně neinvestují. Naopak, jsou tak praktičtí, až to někdy okolí děsí. Jsou to ale většinou spořádaní tátové od rodiny, které by brala každá žena.

ZELENÁ

Dlouhé procházky v přírodě a chatu na samotě u lesa by nejraději měli majitelé zelených aut. Na dranění po dálnici je rozhodně neužije. Auto si pořídí, jelikož musí, ale nechlubí se s nimi jako většina chlapů. Mají ho jen z praktického důvodu.

ŽLUTÁ

Žluté auto si většinou pořídí mladý člověk. Nemusí to nutně znamenat, že je mladý věkově. Může být mladý duší. Ke žluté se totiž jen tak nikdo neodhodlá. Tito majitelé mají vysoké sebevědomí a nechybí jim optimistický pohled na svět.

ORANŽOVÁ

Oranžová charakterizuje vlastníky aut podobně jako barva žlutá. Též jsou to věční optimisté a navíc mají smysl pro humor, pro který jsou vyhledáváni širokým okolím. Na večírku většinou září uprostřed parketu a slezou z něho až v ranních hodinách.

STŘÍBRNÁ

Člověk, který holduje stříbrné, je obvykle úplně klidný a rozvážný. Libuje si ve sportovní eleganci a v luxusu. Pompézní večeře a drahé dovolené, to je něco pro něj. Láska k jídlu je další podstatnou složkou jeho osobnosti. Ideálně na stříbrném podnose.

MODRÁ

Na řidiče modrých aut je spolehnutí. Všechno si pečlivě zváží a rozhodnou se, jak uznají za vhodné. Ostatní v ně mají stoprocentní důvěru, jelikož modrá je barva inteligentních lidí, kteří nikdy nezklamou. Jestli od někoho chcete radu, tak od nich.

ČERVENÁ

Červená tedy rozhodně není pro introverty. Upřednostňují ji temperamentní lidé se sklonem k agresi. Mají rádi eleganci a rychlou jízdu. Pokud někoho uvidíte jet po dálnici 200 km/h, vsadíme se, že to bude právě červené auto.

Související články

Další články