Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Co o vás prozradí vaše oblíbená barva: Modrou milují psychopati, tvrdí psychologové

+ Další fotografie
barvy a my
Jste milovníci zářivých barev, nebo sázíte na ověřenou klasiku a držíte se spíš při zemi? Psychologové zjistili, že to, jakou máte rádi barvu, vypovídá víc, než si myslíte, i o vaší osobnosti. Pokud se tedy o sobě chcete něco dozvědět, je tento článek přímo pro vás.

Někdo je agresivní, někdo zase přátelský, každý jsme jiný. Přesto doba, než někoho poznáme, je celkem dlouhá, a proto si myslíme, že ten milý chlápek, kterého jsme poznali v baru, nemůže mít snad žádné špatné vlastnosti. Pravda je ovšem jiná!

Nově pro vás tedy může být ukazatelem osobnosti barva, kterou dotyčný preferuje. Psychologové totiž přišli na velmi časté shody v chování lidí milujících určitou barvu. Je tedy naprosto jedno, jestli je daná barva vámi preferovaná spíše v interiéru, v šatníku nebo třeba při výběru květin.

ČERVENÁ

Vášeň, emoce a znova emoce. Lidé milující právě tuto barvu si rozhodně neberou servítky a chovají se výhradně tak, jak jim to jejich pocity určují. Chce se jim řvát, tak řvou, chtějí brečet, tak brečí. Jde jim především o jejich vlastní prospěch.

ČERNÁ

Symbolika černé je možná trochu negativní, ovšem nenechte se plést. Jste konzervativní a ve svých názorech stálí, nemáte rádi změny. Pro své blízké byste se rozkrájeli a rozhodně vám nechybí elegance a vkus.

BÍLÁ

Tak trochu naivky, ale se srdcem na dlani, asi tak by se dali charakterizovat milovníci bílé barvy. Snažíte se v lidech spatřovat to lepší a rozhodně je vaše mysl spíše pozitivně laděna.

MODRÁ

Modráci jsou nevyrovnaní lidé, kteří své názory mění z minuty na minuty. Je velmi obtížné vyznat se v takových lidech a téměř nemožné porozumět jim i jejich tužbám. Podle psychologů mají modrou rádi psychopati.

ZELENÁ

Zelená barva je odjakživa symbolem naděje a komunikace. I vy patříte tedy k přátelským lidem, kteří v životě neztrácejí naději a nepřestávají bojovat. Právě vy míváte úspěšné vztahy i spokojené rodiny.

RŮŽOVÁ

Romantici, snílci, tak to jste vy! Vaše hlava je neustále v oblacích a vaše mysl ve snech. Občas není tato vlastnost na škodu, a to i v této uspěchané době, když cestujete do říše snů.

ŽLUTÁ

Tak trochu creazy people! Jste plní života a energii byste mohli rozdávat. Váš život je velmi extravagantní a pro jiné možná tak trochu chaotický, co na tom, když jste tak spokojení.

Mohlo by vás zajímat

Další články