Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Co o vás prozradí pozice, ve které spíte? Budete překvapení!

Jaká je vaše nejoblíbenější poloha při usínání?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Když usínáme, tak si vždy vybereme polohu, která nám je nejpříjemnější. Na břiše, na zádech nebo na boku. Věděli jste, že to, jak spíme, o nás něco prozrazuje? Podívejte se na 4 nejčastější polohy při spánku. Co na vás prásknou?

Pozice volný pád

Tato pozice je pro mnoho lidí velmi pohodlná. Ležíte na břichu, máte nohy od sebe a ruce zastrčené pod polštář. Jste pěkně uvolnění a můžete v klidu usínat. Pokud máte nejraději tuto polohu, jste velmi otevření a kamarádští. Všichni vás mají rádi a jste příjemná osobnost. V některých situacích ale můžete být trochu přecitlivělí.

Objímací poloha

Neusnete, aniž byste něco museli objímat? Ať už se jedná o vašeho partnera, nebo jen plyšáka či polštář. Tuhle polohu ale jen tak někdo nesnese. Pokud objímáte svůj polštář, jste zřejmě velmi důvěřivá. Přátelé se na vás můžou spolehnout, protože jste ten nejspolehlivější člověk na světě. A takových je málo.

Pozice deska

V této pozici jen tak někdo neusne, ale najdou se i tací, kteří ji mají jako nejoblíbenější. Ležíte prostě na zádech s rukama spuštěnýma volně dolů a s nataženýma nohama. Vypadáte jako deska nebo jako byste leželi v rakvi. Jste velmi tichý člověk, ale zároveň víte, co chcete, a tvrdě si za tím jdete. Máte o sobě vysoké mínění, to sice není špatné, ale moc to nepřehánějte.

Pozice na boku

Pokud usnete normálně na boku s rukou pod hlavou, jste velmi klidný a uvolněný člověk. A také velmi důvěřujete ostatním lidem. Jste přátelská osobnost a nikdy vás ani nenapadne, že by vám mohl někdo ublížit. Někdy ale není od věci mít nějaké malé tajemství a před některými lidmi si držet odstup.

Související články

Další články