Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Co nejvíce vadilo divákům na finále SuperStar: Byly to slzy a fňukání

Doják v SuperStar.
Zdroj: Youtube.com
+ Dalších 12 fotografií
diskuze
Nedělní superfinále SuperStar rozbouřilo u diváků i u lidí, kteří přenos neviděli, bouřlivé emoce. Někteří nesouhlasí s tím, že se vítězkou stala Barbora Piešová, i když svůj výkon emočně nezvládla, jiní naopak její projev emocí kvitují a někteří by rádi SuperStar už raději nikdy neviděli. Podle mnohých šlo o nejslabší ročník, po kterém by se už soutěž neměla nikdy opakovat.

I kvůli epidemii koronaviru, která zasáhla do přímých přenosů, se někteří diváci shodují na tom, že letošní ročník SuperStar patřil k těm nejslabším. Od začátku je rozčilovala sestava poroty, kam usedla například i herečka Patricie Pagáčová, která byla za své hodnocení soutěžících často kritizována.

Bára si výhru vybrečela

Poslední kapkou pro některé diváky bylo vítězství Barbory Piešové, která si podle nich svoje prvenství vybrečela. Jak zaznívá v komentářích na sociálních sítích, Bára se zkrátka rozplakala proto, že její zpěv byl už od začátku žalostný a se staženým hrdlem se zpívat prostě nedá. Projevené emoce ale na diváky zabraly a nakonec jí poslali největší počet hlasů. Favorizované mladinké Dianě Koval'ové tak zbyly jen oči pro pláč, bohužel té už k ničemu nebyly.

Diváci už další SuperStar nechtějí

Pro některé neprávem získané vítězství a hromadný pláč na konci finále, který ne každý divák pochopil, zapříčinily to, že diváci už raději příští SuperStar nechtějí. "Upřímně si myslím, že by nějaká další SuperStar už být neměla, stejně jako letošní ročník. Je to hrůza, děs a komedie. Do zpěvu to má hooodně daleko a je to trapný," napsala svůj názor divačka Nela.

"Letošní ročník jedna velká komedie. Bára to nedala, tak jak by měla, a proto se rozbrečela. A myslím, že věděli dobře, kdo bude vítěz, proto je ten její výkon rozbrečel. Prostě to zvorala," spekuluje další uživatelka Oldřiška.

Někteří slzy ocenili

Spousta diváků má ale odlišný názor a emotivní chvilky propojené s výkony amatérských zpěváků jsou podle nich přesně to, o čem by měla soutěž být. "Já si myslím, že SuperStar právě o tomhle má být. Že tam nepřijde někdo, kdo studuje konzervatoř a už je hotový zpěvák," vyjádřila svůj názor divačka Iryna, která naopak proměnu vítězky z "šedé myši v hvězdu" kvitovala.

Bude pokračování?

Jestli bude soutěž SuperStar i v příštím roce, zatím není jasné. "Pokračování bude stoprocentně, jen ještě není jasné, jestli bude za rok nebo až za dva roky," upřesnil koordinátor pořadu Vojtěch Boháček. Faktem ale zůstává, že letošní řada byla v mnoha ohledech výjimečná.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy