Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Co nejhoršího je při natáčení potkalo? Herci ze Slunečné se svěřili se svými můrami

Marek Lambora hraje v seriálu zhýčkaného synka.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Herectví přináší spoustu výzev a herec se většinou musí skousnout a zvednout hozenou rukavici. Stejně tak to mají i herci ze Slunečné. Eva Burešová coby Týna, Bára Jánová jako potvora Sylva nebo Iva Hüttnerová. Ty totiž dostaly úkoly, se kterými se musely poprat, i když je občas strach ohromil. A s čím nejtěžším se musel vypořádat Filip Blažek nebo Roman Tomeš?

Slunečná je statek a to přináší nejedno setkání se zvířaty, z nichž hlavní jsou tu koně. Herci se na nich museli naučit jezdit tak, aby to vypadalo, že se v sedle narodili.

Respekt z koní

„Každý herec musí umět jezdit na koni, tak na Slunečné přišla moje chvíle. Bylo to mé poprvé, tak jsem se ze začátku bála a měla respekt, ale zvykám si a pomalu strach odbourávám,“ přiznala Eva Burešová, která se na place setkala se svým spoluhercem těsně před první klapkou.

„Jako Týna mám svého koně, se kterým jsem jedno tělo, jedna duše, ale pravda je, že jsem se s ním seznámila asi dvacet minut před natáčením. Ze začátku jsem ho jen vodila a to bylo v pořádku. Trochu potíž nastala ve chvíli, kdy jsem na něj nasedla – zbytek stáda odvedli a on chtěl jít za ostatními. Nemohl, začal házet hlavou a nakonec se i se mnou postavil na zadní,” zavzpomínala herečka.

Kontaktu s koni se nevyhnul ani Marek Lambora, který se taky musel naučit rajtovat, i když dokonalý být nemusel. Týna ho totiž učí jezdit na statku, takže nějaká ta nešikovnost byla v pořádku.

Bára Jánová má naštěstí o kapku lepší zkušenost. O tom, že bude jezdit na koni se dozvěděla asi tři týdny poté, co začala natáčet. „Neumím to, ale baví mě to. Proto chodím na jízdy, abych se zlepšila. Když ten kůň popojde, tak to zvládám, ale jízdu tryskem, to po mně zatím nemůžete chtít,“ prozradila Bára, která má stejně jako Eva vůči velkým zvířatům s vlastní hlavou respekt.

Trable v kuchyni

V kuchyni se seriálová Běta ohání, dává rady a recepty na všechno. Ve skutečnosti herečka Iva Hüttnerová prozrazuje, že má vše zvládnuté pouze teoreticky. Žádné rady nejsou odzkoušené a tak jako její Běta se v kuchyni rozhodně neohání. Načepovat pěkně pivo se může zdát jako hračka, ale zase taková legrace to není. Eva Burešová se to třeba naučila v jiném seriálu, kde hrála a tady už jí to šlo. To Róza v podání Lucie Benešové se s tím občas ještě pere. "Není to sranda a když to pivo hodně pění, nemáte šanci," svěřila se seriálová bývalá společnice.

Strach o život

Roman Tomeš zase musel zvládnout zuřícího psa, který se na něj coby na Tonyho vrhal. Přiznává, že to nebylo nic snadného a srdce mu u toho bušilo. „Během natáčení nastala jedna chvíle, kdy jsem se docela bál. Ležel jsem na zemi, blížil se ke mně štěkot, vrčení a na malý okamžik jsem opravdu myslel, že se mi ten pitbul zakousne do krku,“ zavzpomínal Roman na nejtěžší chvíle.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy